Zichzelf vermaken


#1

Kunnen jullie kindjes zichzelf vermaken met lego of auto’s of geluidsspeeltjes oid?? Hier drama!! Al een hele poos (na verjaardag gekomen) wil meneer NIKS! Hij wil niet in de box… hij wil niet op de grond spelen… hij wil niet op schoot … hij wil alleen staan wat hem echt niet lukt…!!

Ben zelf af en toe beetje radeloos… wat kan ik hem geven? Wat kan ik voor hem betekenen?

Als hij zin niet krijgt kruist hij alles bij elkaar … horen ze het aan andere kant van het dorp. HELP me … ik weet het effe niet… heeft hij verkeerde speelgoed?? Geef ik hem teveel zijn zin??

Hoe vermaken jullie kindjes zich? Of komen ze jullie ook continu achteraan en willen ze overal mee naartoe!?

Gewijzigd door - mini-boy op 10 Sep 2009 10:47:39


#2

Morgan heeft der dagen en der buien. De ene keer is ze druk in der box. Ze vind dingen ergens in doen en weer eruit halen erg leuk en de andere keer is er niks goed en ben ik bang dat de buren de kinderbescherming gaan bellen zo hard staat ze te krijsen. Dus het verschilt hier. Oh ja als er niks goed is is ook niks goed alleen het gene waar ze niet aan mag komen zoals onze telefoons, afstandsbediening en dergelijke.

Groetjes,

Michèle

Lilypie Tweede Ticker
[img]http://www.magicalkingdoms.com/timers/tickers/iz6mc5sf24datdx7.png" alt=“magicalkingdoms.com Ticker” border=“0”/>
Free Disney Tickers


#3

Ik ga er is over na denken. Tis lastig want volgens mij wil hij inderdaad verticaal te wereld gaan verkennen maar werkt zn lichaam nog niet helemaal mee daarin. Zolang je die frustratie niet weg kan halen met speelgoed (ik kan zo snel even geen speelgoed verzinnen wat dit doet…) blijft het een lastige periode denk ik. Maar ik ga er even over nadenken terwijl ik hier een plan voor nieuwe subsidienten ga maken… (ben lekker aan t werk)

Succe sin ieder geval, snap dat je er af en toe helemaal gek van wordt!

Lilypie - Personal pictureLilypie


#4

Heb soms de neiging om elke dag nieuw speelgoed te gaan kopen … in de hoop dat hij weer half uurtje zichzelf kan vermaken. Maar … kost beetje veel


#5

Niet doen mini-boy. Op deze leeftijd is een plastic fles met wat rijstkorrels ook een feest dus in huis heb je speelgoed genoeg. We kregen die zak van de AH in de bus en wij gaan bijna niet naar de appie dus aan Morgan gegeven nou het was feest hier. Dus je hebt zoveel in huis waar je zelf geen weet van hebt.

Groetjes,

Michèle

Lilypie Tweede Ticker
[img]http://www.magicalkingdoms.com/timers/tickers/iz6mc5sf24datdx7.png" alt=“magicalkingdoms.com Ticker” border=“0”/>
Free Disney Tickers


#6

Een voorzichtig voorstel, heb er zelf geen ervaring mee, maar wie weet zijn er sterke meningen over…

Een loopfietsje? Als zn benen lang genoeg zijn en hij zit stevig, is hij toch redelijk ‘verticaal’ en kan hij zich voortbewegen, wat hij denk ik prachtig zou vinden op die manier. Tis wel een hele investering (de houten althans) maar je hebt er ook langer wat aan. Ik kan alleen niet goed inschatten of ie dat al kan… weet niet wat de richtlijnen zijn. maar wie weet??

Nora vermaakt zich de hele dag met van alles en nog wat, waaronder ook samen spelen, maar niet alleen. Haar hoofdactiviteit is toch rondlopen en dan speelgoed verplaatsen of achter de bal aan. Ik kan me voorstellen als dit haar niet goed zou lukken, dat ze daar ook echt boos van zou worden. Het pittige karakter herken ik wel!

succes!

Lilypie - Personal pictureLilypie


#7

Lukt achter zijn nijntje lopen ook niet mini_boy?

En hier doet hij niets liever als me keukenkastjes leeghalen en andere dingen erin zetten, hij heeft 2 kastjes waar hij in mag waaronder de kast met de pannen alleen mijn koekepannen niet en die laat hij tot nu toe keurig staan Maar hij mag alleen in de keuken als ik er zelf bij ben. klepperen met de deksels van de pannen is ook fantastisch

Liefs Michelle

Lilypie - Personal pictureLilypie

Lilypie - Personal pictureLilypie


#8

Morgan gaat er altijd met me statiegeldflessen vandoor. Pannen is off limits hier, maar plasticbakjes zijn wel een feest en mijn bakspullen, maar das allemaal van siliconenspul.

Groetjes,

Michèle

Lilypie Tweede Ticker
[img]http://www.magicalkingdoms.com/timers/tickers/iz6mc5sf8yhgnxwx.png" alt=“magicalkingdoms.com Ticker” border=“0”/>
Free Disney Tickers


#9

enne speelgoed is hier momenteel ook niet in trek alleen de ballen en een ballon wille nwerken. Hij is het beu maar zal het er nog ff mee moeten doen tot zijn verjaardag. heb ook alleen maar speelgoed gevraagd en geen kleertjes die koop ik zelf wel maar wil tussendoor toch allemaal niet teveel speelgoed kopen,

Oh ja wat hij ook leuk vindt is stapelbekers van groot naar klein ikke bouwen hij omgooien en daarna blijft hij er zelf wel even mee aan de gang.

Liefs Michelle

Lilypie - Personal pictureLilypie

Lilypie - Personal pictureLilypie


#10

Minke heeft ook fases dat ze zich slecht kan vermaken. Nu is ze weer even het zonnetje in huis omdat ze sinds een paar dagen ( los!) kan lopen en hier is ze dan ook de hele dag druk mee. Wat Minke heel leuk vindt is duplo en dan samen spelen. Als ik haar op gang help speelt ze er vaak zelf mee verder. Ook een strandbal is hier favoriet, daar slaatr ze dan tegenaan en kruipt er in noodgang achteraan.
Wat ik veel deed/ doe in periodes dat ze binnenshuis hangerig is, is op pad gaan met haar. lekker wandelen in het bos, boodschapjes doen, etc. Om maar niet te veel thuis te zijn want daar werd ik dan zelf ook knorrig van als Minke niets goed vond! Ja het zijn geen makkelijke fases he. Maar ik denk ook dat hij nu wat gefrustreerd is omdat hij zoveel al wil maar nog niet kan?
Sterkte met de ( nu eventjes!) kleine mopperkont

Lilypie
Lilypie


#11
quote:
Lukt achter zijn nijntje lopen ook niet mini_boy?

<a href=“http://lilypie.com/">[img]http://lilypie.com/pic/2009/08/12/eejb.jpg" width=“80” height=“80” border=“0” alt=“Lilypie - Personal picture” />[img]http://lbym.lilypie.com/d7kBp2.png” width=“200” height=“80” border=“0” alt=“Lilypie” /></a>

<a href=“http://lilypie.com/">[img]http://lilypie.com/pic/2009/08/12/3fqE.jpg" width=“80” height=“80” border=“0” alt=“Lilypie - Personal picture” />[img]http://lb1m.lilypie.com/8rHpp2.png” width=“200” height=“80” border=“0” alt=“Lilypie” /></a>


Hij vindt het hele Nijntje loopkarretje geen succes. Liep er de eerste week aan met hulp van papa en mama … maar nu staat hij er en als ik hem pak duwt hij hem weg…

Een bal ga ik weer te voorschijn halen … kijken of dit wil werken … en vanmiddag lekker ff fietsen. Voor beide goed


#12

Hoi Mini-boy,

Misschieno ook een tip, niet teveel speelgoed in de box stuk of 5, en om de 3a4 dagen verwisselen.
Doe ik nog steeds bij Jony die zit gelukkig nog hele ochtenden in de box is helemaal weg van little people wat ik omde 4a5 dagen verwissel.
Maar zo en zo niet te veel speelgoed in de box, ik merkte dat Jony gek werdt er van gooide het uit de box ging niet lief spelen. Tja en dan wat is te veel dat meot je zelf even ontdekken denk ik bij jou mannetje.
Vaste tijden structuur dat hij weet waar hij aan toe is.
En uuuh keuken gerei is ook te gek he… potjes pannetjes deksels noem het maar op… Let wel op trouwens met pollepels ed want mijn zwager zijn stembanden zijn er van beschadigd… Hij kan niet meer hoog zingen

En ik lees plastice fles met rijstkorrels draai hem heeeel goed dicht als je dat doet bij Jony lag op een gegeven moment maiskorrels… Dat wil je niet.

Succes Cora


#13

miniboy,

die periode hebben ze allemaal meid! en hij zit ook nog lekker in zijn sprong dus dan is zowiezo al niks goed.
Lieke heeft dat nog steeds hoor! de ene dag speelt ze vollop en heeft ze me niet nodig en de andere dag zit ze maar wat te hangen en speelt maar eventjes.
Laatst had ik wat speelgoed voor Mirte naar beneden gehaald en dat was natuurlijk ook weer even leuk!
En tasjes in laden vondt ze op die leeftijd ook leuk!
Komt allemaal vanzelf goed, maar het is lastig ja!

succes

Groetjes Gytha


#14

Hij zit in een sprong hè, dat helpt sowieso al niet. En bij Erik wisselt het ook, de ene dag wil hij alleen maar bij mama op schoot boekjes lezen en de andere dag hoor en zie ik 'm bijna niet. Heeft volgens mij niets te maken met speelgoed wat niet uitdagend genoeg zou zijn, maar gewoon met hoe ze zichzelf op dat moment voelen. Snap je wat ik bedoel? Denk dat je ook niet méér kan doen dan proberen het speelgoed af te wisselen, samen te spelen maar hem ook alleen bezig te laten zijn als het kan en proberen niet té radeloos te worden als 'ie even teveel van je wil. Succes hoor!

Groetjes,
M

Lilypie Tweede Ticker


#15

Wat bij ons nog weleens helpt, als Dani niet te genieten is, is even naar buiten gaan. Bijvoorbeeld op een grasveldje/speeltuintje spelen. Hij kan er natuurlijk niet echt spelen, maar ziet wel nieuwe dingen en alleen het bewegen van bladeren aan de bomen kan al leuk zijn. Dani kan dan overal naar toekruipen. Ook ga ik dan weleens naar een vriendin met een kindje…kan hij met dat speelgoed spelen…en met het kindje "spelen"soms is het natuurlijk wel lastig om op bezoek te gaan terwijl de kans aanwezig is dat hij alleen maar aan het piepen is. Minder leuk misschien, maar die vriendin snapt dat natuurlijk wel.

En qua speelgoed…mmmh…ik heb die zelfde neiging als jou weleens om maar nieuw speelgoed te kopen. Heb ik laatst ook gedaan (een blokkendoos en zo’n toren met ringen). Bij het uitpakken vond hij overigens het papier en de doos leuker

Ik hoop snel betere tijden bij jullie thuis. Wat een nare sprong is dit zeg!!!

[img]http://b1.lilypie.com/2WgQp1.png" alt=“Lilypie Eerste Verjaardag Ticker” border=“0” />


#16

Ik las ergens in de reacties over een houten loopfiets…
Heel leuk zijn die dingen, hier zijn ze nog altijd favoriet. Alleen zijn de (meeste) houten loopfietsjes te groot, zelfs mijn buurjongetje van 2,5 (en hij is best groot voor zijn leeftijd) is er nog te klein voor.
Bij de blokker en bart smit krijg je gele met rood, groen en blauw voor maar 7,50.

Ik zou ook eens kijken wat je in huis hebt. Potten en pannen met een pollepel, deksels, bakjes, zakjes (grote plastic tassen waren ‘vroeger’ favoriet, vooral als het goed knispert) een flesje met rijst, een doos waar blokjes of ander speelgoed in gedaan kan worden ect.

Een fietsje met duwstang kan misschien ook leuk zijn, maar dan moet je wel zelf op pad. (wij hebben fietsjes waar een plankje onder zat waar ze hun voetjes op kunnen zetten voor als de benen nog te kort zijn voor aan de pedalen te komen.)

Ik zou het anders ook niet weten.

<img src=“http://lilypie.com/pic/090607/Aj9q.jpg” alt=“Lilypie 6 - 18 Pic” width=“100” height=“80” " border=0>


#17

Joey heeft bergen speelgoed, en ik wissel steeds af, maar hij taalt er bijna niet naar. Hij kruipt liever rond, en gaat dan zwaaien en klappen voor zichzefl in de spiegel. Hij speelt ook met limonadeflessen met een beetje limonade er nog in. Een stapel reclamefolders verscheuren, tupperwarekastje, oude afstandsbediening of telefoon, een theedoek over zijn hoofd trekken en zo kiekeboe spelen met mij, loopstoeltje, dit is hier allemaal succesvol. We willen voor zijn verjaardag een schommel kopen voor in de deurpost, en misschien is een hobbelpaard achtig ding leuk? (die heb je ook in auto’s ed)

Lilypie

Lilypie


#18

Vanmiddag lekker gewandelt … eendjes gevoerd. Daarna poosje geslapen en na het slaapje zijn we op de fiets gestapt… ja actief geweest!

Toen we om 18.00 uur thuis kwamen is mama eten gaan koken (papa was nog niet thuis) en had ik Jurian in de box gezet met 3 speelgoed dingen (1 met muziek en met blokken en een trekker met dieren). Daar heeft hij zich wel poosje mee vermaakt. Opeens hoor ik hem gillen en denk wat is dat nu… ik kijken: staat meneer in de box helemaal zelf gedaan!! Zou dit dan het begin van het einde van de sprong zijn??! Later deed hij het nog een keer… Knap hoor!


#19

Hey super!!!

<img src=“http://lilypie.com/pic/090607/Aj9q.jpg” alt=“Lilypie 6 - 18 Pic” width=“100” height=“80” " border=0>


#20

Fijn dat Jurrian zich alweer beter vermaakt had met de speeltjes die je gaf. Ik koop zelden speelgoed, want ook Eva is er minimaal in geïnteresseerd. Met haar verjaardag kreeg ze van alles, maar na 2 minuten spelen kruipt ze weer weg. Op weg naar iets waar ze niet aan mag komen. Vandaag scheurde ze drie bladzijden uit één van mijn lievelingsboeken, wat ik NIET leuk vond. Ze smijt de afstandsbediening op de grond, omdat ze dan weet, de haai, dat de batterijen er vanzelf uitrollen en daar kan ze dan aan likken. Wat ik NIET wil! Ook de babyfoon is niet veilig, net als de telefoon, de mobieltjes en de stereo. En de aan- en uitknop van de TV, die ze er altijd uitsloopt zodat ze de veer in haar mond kan doen! Ik heb er mijn handen vol aan! Het is bij ons niet dat Eva zich niet vermaakt, maar het is meer waarmee ze zich vermaakt. Niet met speelgoed dus, of maar even. Wat ze ook leuk vindt: al haar speelgoed uit de mand halen, met een pollepel in een beker roeren, kastjes open en dicht doen, folders en boeken kapot scheuren en dingen vanuit haar stoel op de grond gooien en die dan helemaal nakijken, zo van: ‘Hé, het ligt op de grond!’ Wat ik zelf altijd doe als ze dreint: naar buiten! Even boodschappen doen, even rijden in de auto…wij zitten nooit een hele dag binnen, want dan duurt een dag lang en wordt ze lastiger. Dus wat je al gedaan hebt: er lekker op uit! Is voor iedereen goed!

Groetjes Rainbow, trotse mama

Lilypie Tweede Ticker