Weer een echo....zwaar kind ! Update suikertest


#1

Vanmorgen zijn we weer naar het ziekenhuis geweest voor als alles goed blijft gaan de laatste echo. Omdat er in de familie van mijn man nierproblemen voorkomen hadden we onze 20 weken echo in het ziekenhuis. Tijdens deze echo werd extra goed gekeken of er 2 niertjes aanwezig zijn. Tussen de 32 en 33 weken moet je dan weer een keer voor een echo en dan gaan ze kijken of de niertjes goed werken en ze goed gegroeid zijn.

Vanmorgen was dus die echo en alles is goed. Het is nu al een eigenwijsje, want hij/zij lag niet goed om beide nieren te kunnen zien. Telkens kon ze maar 1 nier zien. Uiteindelijk moest ik zelf in allerlei rare houdingen gaan liggen en hebben ze toch de 2e nier ook kunnen zien. Want de baby bleef gewoon telkens verkeerd liggen.

De echo was bedoeld voor de nieren, maar ze ging meteen ook het hoofdje, de buikomtrek en de beentjes meten om te zien hoe groot het kind nu is. Helaas kon ze het hoofdje al niet meer opmeten, want dat lag al te diep. Beentjes waren 1 week voor op groei. Maar de buikomtrek lag 6 weken voor op groei !! Ze hebben het 3 keer opnieuw opgemeten, maar ze kon er niets anders van maken. Het lag echt flink voor. Ik ben vandaag 32+4 en de omtrek was van een baby van 38+4. Het gewicht is nu bijna 3 kilo en ze zei dat als de kleine zo door ging groeien het met de geboorte ruim 9 pond was. Maar goed wie weet heeft het net een groeispurt gehad en groeit het nu minder denk ik dan maar. Ze vroeg ook of Tim zo zwaar was met de geboorte. Maar hij is 3 dagen te vroeg geboren en woog 3800 gr. Dus ja we zullen het wel zien. Ben in ieder geval blij dat alles goed is.

Groetjes,
Sandra

Gewijzigd door - Sandra1980 op 07 Feb 2011 16:11:58


#2

Fijn dat alles goed was! Ik vraag me af in welke rare poses jij allemaal moest gaan liggen, zodat ze beide niertjes kon zien

Maar, schrik! Een negenponder?! Laten we hopen dat de groei weer eventjes stil komt te liggen, want 6 weken voor op schema is wel heel fors. Is zo’n meting betrouwbaar?

Groetjes,
M

Lilypie Third Birthday tickers


#3

Oeff dat klint groot

En Mriek om antwoord op jou vraag te geven, dat is geheel niet betrouwbaar. Dylano zou rond de 4000 gram wegen (week voor zijn geboorte nog ) en woog 2850 gram.
Dus Sandra laat je niet gek maken.

Liefs Michelle

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers


#4

@Michelle, maar was die meting van Dylano dan ook via zo’n echo? Want ik weet wel dat met de hand een beetje voelen inderdaad niet betrouwbaar is; Erik zou een gemiddeld kind zijn, zo rond de 3 kilo. Ja hoor, dat heb ik geweten. No way dat hij gemiddeld was, hij was 4100 gram.

Groetjes,
M

Lilypie Third Birthday tickers


#5

Fijn dat alles goed was verder …

Gnagna… .zie het al voor me dat jullie berekening niet klopte en we eerder tantes worden van onze Sandra… Zullen we de meldplicht vast invoeren ???



#6

@Michelle, bij Tim zeiden ze ook dat ik een groot kind zou krijgen. Maar dat was dus niet zo, ik had gewoon veel vruchtwater. Maar toen hebben ze het ook geschat aan de hand van gewoon voelen. Niet aan de hand van een echo. Nu is alles gemeten aan de hand van een echo. Dus ga er wel vanuit dat dit betrouwbaar is.

Haha mini-boy ik zei ook al ga ik volgende week al bevallen !! Keek net het rapport na wat we meegekregen hebben voor de verloskundige. En het gewicht wat hij/zij nu heeft staat gelijk aan een kindje wat 35 weken en 3 dagen is. Buikje ligt dus wel extreem voor en de beentjes ruim 1 week voor. Ik geloof nav de metingen dus zeker wel dat hij voor ligt. Maar ik heb zoiets van wellicht dat de groei de aankomende tijd niet zo hard gaat. Hihi of misschien hoop ik dat meer

Groetjes,
Sandra


#7
quote:
Fijn dat alles goed was! Ik vraag me af in welke rare poses jij allemaal moest gaan liggen, zodat ze beide niertjes kon zien

Groetjes,
M

<a href=“http://lilypie.com/”><img src=“http://lb3f.lilypie.com/7MuGp1.png” width=“400” height=“80” border=“0” alt=“Lilypie Third Birthday tickers” /></a>


Haha is niet eens uit te leggen. Was blij dat er niemand zo de deur binnen kon lopen. De meest normale postie was nog wel gewoon op mijn zij, maar ook toen bedacht die uk ik ga weer net even anders liggen. Waardoor weer de rechternier niet te zien was. Telkens alleen de linkernier. Maar goed gelukkig is het na wat inspanningen allemaal gelukt. En dat om kwart over 8 s’ochtends. Hihi ik was meteen goed wakker.

Groetjes,
Sandra

[img]http://lbdf.lilypie.com/PYhYp2.png" border=0>

Gewijzigd door - Sandra1980 op 03 Feb 2011 23:03:48


#8

Zo, das zeker een flinke beeb!

Maar in ieder geval fijn dat de niertjes goed waren.

He, je gaat me niet inhalen he???

Liefs!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers


#9

Haha ik zat ook al meteen zo te denken toen ik alleen jouw bericht nog maar had gelezen en de rest niet Straks ben je gewoon al verder
Maar ja dan zou dat op vorige echo’s ook te zien moeten zijn geweest he
Maar wel heel fijn dat alles okee is met de kleine

Groetjes Hanna, trotse mama van Sylvie


#10

Hihi ik had geen plannen je in te halen Liske Bij Tim heb ik een hele goede zwangerschap gehad, maar mijn verlof was niet leuk. Ik wilde 4 weken van te voren stoppen, maar dit is niet gelukt omdat ik vanwege een bloeding 5 weken voor de uitgerekende datum in het ziekenhuis kwam te liggen vanwege een bloeding. En dat is zo doorgegaan tot 3 dagen voor mijn uitgerekende datum. Iedere keer lag ik 3 dagen in het ziekenhuis en soms nog wel iets langer. Dan mocht ik weer naar huis, want ze konden geen oorzaak vinden. Telkens een paar dagen thuis, dan weer in het ziekenhuis vanwege weer een bloeding. Dus ja niet heel fijn en uiteindelijk is het een spoedkeizersnede geworden, omdat ze er ineens achterkwamen dat de placenta aan het loslaten was.

Maandag de laatste controle bij de verloskundige en daarna moeten de controles over naar de gynacoloog in het ziekenhuis. Ga dan aangeven dat ik het niet wil zoals vorige keer. Telkens naar het ziekenhuis en dan naar huis. Wil wel dat ze dit keer eerder actie ondernemen, mocht ik weer bloedingen hebben.

Maar goed daardoor hoop ik dit keer wel meer van mijn verlof te kunnen genieten. Dus ik laat jou voor gaan

Groetjes,
Sandra


#11

Geweldig dat alles goed is, is toch weer fijn om te horen!
En idd zo te horen al een lekker eigenwijsje, ik zou ook niet goed gaan liggen als er steeds in mijn zij en rug gepord word…

En een 9 ponder?! Daar moet je toch niet aan denken joh?
Luka hebben ze op de hand geschat en toen gaven ze hem 8 pond bij de geboorte, maar meneer was iets kleiner… Hij woog maar 2775 gram. En hij is maar 1 dag voor de uitgerekende datum geboren!

Onze dochter ligt nu wel al voor op schema, maar niet meer dan een weekje. Die verwachten ze, gezien de echo, op 8 pond.
Maar 11 februari mogen we weer, dus we gaan zien of ze weer gegroeid is of even ‘rust’ heeft genomen.



#12

Hè, wat jammer dat het niet uit te leggen valt

Groetjes,
M

<a href="http://lilypie.com/">[img]http://lb3f.lilypie.com/7MuGp1.png" width=“400” height=“80” border=“0” alt=“Lilypie Third Birthday tickers” /></a>

Gewijzigd door - Mriek op 05 Feb 2011 12:56:48


#13

Fijn Sandra dat alles goed is!!
Heb je al spierpijn van alle “houdingen”?
groetjes


#14

Hmm… 9 pond is wel veel inderdaad, hopen dat de baby zich een beetje rustig houdt nu

Je hebt wel groot gelijk dat je bij de gyn aan gaat even dat je het niet zo als de vorige keer wilt.
Dat is helemaal niets, wat dat betreft inderdaad op je strepen staan!

Liefs, Anne

Lilypie Third Birthday tickers


#15

Bo liep ook 6 weken voor op schema!! HIj is toen geboren met 33,5 weken zoals de meeste weten en was 3610 gram en 50 cm. En wij hadden ons ook niet verrekend aangezien we vanaf 6 weken zwangerschap om de 3 weken een echo hadden. Bo is vanaf 27 weken zwangerschap enorm gaan groeien!!
Ik had echter wel suikerziekte waar het aan kon liggen. Zijn jouw suikers in orde?
Ik hoop voor je dat je dit keer wel goed kunt genieten van je verlof. Ik weet helas hoe het is om bloedingen te hebben later in de zwangerschap, dat is geen pretje, en al helemaal niet als je weet dat het komt door de placenta.
Maar we duimen dat dit nu niet gaat gebeuren!! Positief blijven, alles ziet er voor nu goed uit, dus het gaat (moet) gewoon goedkomen!!

liefs woezel

Lilypie Third Birthday tickers


#16

Ja was ook via de echo. Liep bij de gyn en daar kreeg je bij iedere controle een echo en omdat ik suiker had werd hij iedere keer gemeten. Du ik had geen kleren maatje 50, dus die moesten we met spoed halen

Liefs Michelle

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers


#17

Fijn dat alles goed was Sandra. Maar 9 pond is wel flink, maar dat kan natuurlijk nog meevallen. Hoop voor je dat je deze keer wel van je verlof kunt genieten.

groetjes ramona


#18

Wat fijn dat de niertjes van het kindje in elk geval in orde waren! En meid, maak je niet druk over de grootte van jullie kindje. Ik heb dat wel altijd gedaan, omdat ik ook dacht dat ik een flinkerd zou krijgen. Uiteindelijk was Max gewoon 7 pond, gewoon gemiddeld. Eva was 8 he? Daar schrok ik toen ook van, toen ze haar in week 38 op gingen meten. Ik heb de laatste weken van haar zwangerschap alleen maar zitten denken watvoor reus ze wel niet was en dat dat niet leuk was. Ik genoot er helemaal niet van. En ze bleek prachtig toen ze er was! Groot, dat wel, maar het kon me niks meer schelen!

Max zou ook weer groot worden, maar deze keer besloot ik dat ik me daar niet druk om moest maken. Toch deed de omgeving er heel ‘dramatisch’ over. Alsof je van een groot kindje niet goed zelf kunt bevallen, alsof je zowat aan alle kanten wordt opengereten ofzo. Heel overdreven. Mijn vk’s (5 in totaal) zeiden dat het voor je bevalling echt helemaal niks uitmaakt, het gaat om de grootte van het hoofdje, niet om het lijfje. Mijn schoonzus had 9 en 10-ponders, de collega van mijn vriend 3x een 10-ponder en ik ken zelfs een moeder die een 11-ponder heeft gekregen. Ok, DAT vind ik ook wel extreem. 9 Pond is natuurlijk flink, maar totaal niet ongewoon! Mijn fysio viel bijna flauw toen ze hoorde dat Max 7 pond was. Huh? Oh, wat was dat toch zwaar! En Eva? Was die nóg zwaarder? Ongelofelijk, dat zo’n klein vrouwtje zulke enorme kinderen kan krijgen…Ik zie het probleem niet. Mensen - ik zeg NIET jullie he, gewoon in het algemeen - reageren vaak heel raar op grote kindjes, zo van: ‘Oh echt meid?’ Zo van: ‘Wat zielig voor je’. Ik dacht dat Max een bepaald mutsje niet zou passen in de winkel en toen zei die verkoopster: ‘Nou, ik mag toch hopen voor jou dat hij dit past, anders is het wel zielig’. Vond ik zo raar.

Misschien zitten ze wel verkeerd met de echo en valt het wel mee? En anders is het kindje maar gewoon groot, so what? Meid, maak je niet druk. Als het maar gezond is! En Max had en heeft ook een groot buikje, maar dat wordt straks vast een grote torso!

Groetjes Rainbow, trotse mama


#19

Ik snap het ook niet helemaal
Toen ik de laatste echo had van Sylvie was ik 20 week zwanger, daarna geen 1 meer gehad, behalve pretecho
Dus ik had van te voren geen idee of ik een grote baby zou krijgen of niet en heb me er ook nooit druk om gemaakt.
Sylvie was 4110 gram, dus een 8ponder. Maar ik vind dat helemaal niet zwaar. Wij waren zelf namelijk bijna allemaal zulke zware baby’s dus ik wist niet beter
En ik denk niet dat mijn bealling beter was gegaan als Sylvie kleiner was geweest. Ik had gewoon niet vorderende ontsluiting, dat heeft niks met de grootte van de baby te maken.
En uiteindelijk lag ze ook nog met haar handje naast haar hoofdje en dat had ze vast ook gewoon gedaan als ze kleiner was geweest
Dus denk inderdaad niet dat de grootte veel uitmaakt voor een makkelijke/moeilijke bevalling

Oh trouwens, dit topic is uit zn verband gerukt en dat gebeurt wel vaker doordat iemand quote heeft gedaan!
Daar komt het dus van

Groetjes Hanna, trotse mama van Sylvie

Gewijzigd door - goudvisje20 op 05 Feb 2011 11:34:09


#20

Ik zag het dat het mijn schuld was dat het topic uit z’n verband werd gerukt; heb het betreffende berichtje even aangepast

Groetjes,
M

Lilypie Third Birthday tickers