René nu met Dylano


#1

Naar de huisartsenpost is. Het arme mannetje is weer ziek. Hij was net een beetje aan het opknappen alleen nog wat hoesten van de afgelopen week. En nu zijn we weer terug bij af en nu toch wel ff iets erger. Heel de nacht al lopen hoesten en vanochtend al 38.7 koorts.

Ik hoorde het piepen steeds erger worden dus toch de hp maar gebeld en mochten gelijk komen. Zit nu te wachten tot ik wat meer hoor.

Word er zo moedeloos van

Liefs Michelle


#2

Dat kan ik me voorstellen! Zielig! Goed dat je er even naar laat kijken, ben benieuwd wat René straks te melden heeft?

Groetjes Rainbow, trotse mama

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers


#3

och jemig wat vervelend!! Ik hoop dat het mee valt en dat je snel wat hoort!! Laat je het ons nog even weten?

liefs woezel

Lilypie Third Birthday tickers


#4

Zit hier ff helemaal in Ze hebben hem een tijdje aan de zuurstof gehad en nu krijgt hij neusdruppels en een ab kuur, wat het is weet ik nog niet want René is nog niet terug. Geloof in ieder geval dat ik weer een nacht niet slapen tegemoet gaat, heb geen rust dan.

Liefs Michelle


#5

ohc jemig, aan het zuurstof? En dan wordt hij gewoon weer naar huis gestuurd? wat raar!! Ik kan mij heel goed voorstellen dat je vannacht weer niet kan slapen, zou ik ook niet kunnen!!

liefs woezel

Lilypie Third Birthday tickers


#6

Ja en dan zeggen ze als je denkt dat het erger word kom je weer terug zijn oren waren ook niet goed geloof ik Heb Rene net ff aan de telefoon gehad en gingen nu naar de apotheek

In ieder geval ook 3 dagen paracetamol geven?? Tot maximaal 6 keer de ventolin en 2 keer per dag zijn flixotide en dan neusspray. En dan nog de ab kuur. Ze hadden eerst ventolin gegeven als ik het goed begrepen heb en daar geen zijn zuurstof niet meer omhoog, of niet genoeg vandaar ook het zuurstof.

Met andere woorden thuis zoek je het maar uit, kan wel janken.

Liefs Michelle


#7

En wat nou als je terug belt, en aangeeft dat het niet prettig voelt om de kleine thuis te hebben, wanneer je weet dat zo net nog zuurstof nodig was, om zijn zuurstof level goed te krijgen? Dat je op dit moment het eigenlijk onverantwoord vind om de kleine thuis te hebben als hij zo ziek is? wat zullen ze dan zeggen? misschien dat ze dan Dylano opnemen. Ook niet leuk, maar misschien wel beter op dit moment, want eerlijk gezegd, als Bo dit zou overkomen, dan zou ik er denk ik wel achter aan bellen, met deze vragen, want ik zou zo de nacht niet in durfen!

liefs woezel

Lilypie Third Birthday tickers


#8

Correctie, hij heeft niet aan de zuurstof gezeten maar aan een benevelaar en die hielp niet voldoende zijn zuurstof ging van 88 naar 90 daarom de ab kuur. Heeft een of andere infectie aan zijn oren en slaat door naar zijn longetjes vandaar zo weinig lucht.

Liefs Michelle


#9

Ik las het net op hyves, wat een zorgen zeg. Heel veel sterkte en beterschap voor jullie en Dylano!

Groetjes,
M

“Ik zou graag de ideale moeder zijn, maar ik heb het te druk met het opvoeden van m’n kind”


#10

Ach gossie wat een ellende… Heel veel beterschap, hopelijk is hij er snel weer bovenop!

Groetjes Hanna, trotse mama van Sylvie


#11

Och…nou…dan nog een benevelaar geven ze ook niet zomaar!

Anders ga je toch voor je eigen gemoedsrust bij hem liggen vannacht.
Misschien als ie piept kan je hem zonder te wekken neusdruppels toedienen en hoeft hij niet wakker te worden van dichtzittende neus.

Beterschap hoor!

Gr, Danielle


#12

Oh gatsie meid, daqt mannetje van je heeft het goed te pakken.

Hopelijk is is snel weer het mannetje met alle spullen die hij nu krijgt.

Groetjes,

Michèle

<img src=“http://www.magicalkingdoms.com/timers/tickers/ou7voetefgsaxlxd.png”" border=0>


#13

We zijn dus voor de tweede keer naar de ha post geweest om 5 uur, koorts was opgelopen naar 40.3 en dan moesten we bellen, Ik gebeld en we moesten gelijk weer komen.
De ha hem weer helemaal nagekeken en twijfelde of ze hem prednison zou geven omdat hij uitgeput is. Ze vroeg wat ik er von vond ja duh ik ben geen arts. Zijn zuurstof was op dat moment nog steeds 90 terwijl hij niet meer gepuft had (hij heeft heel de middag geslapen). Zegt ze we laten de kinderarts naar kijken, dus naar de eerste hulp (ha post zit ook bij het zh) En daar werd zijn zuurstof aan zijn grote teen gemeten en die was toen 96 daar bleef hij een tijdje aanliggen en schommelde tussen de 94 en 96 en 96 is netjes.

Dus geen verandering in de medicijnen alleen wel anders 4 keer per dag paractamol en om de 4 uur 2 pufjes ventolin.
En morgen ff contact opnemen met me eigen ha ivm de fliotide wat dat is een onderhoudsmiddel en ze laten me daar iedere keer te vroeg mee stoppen. De kinderarts ziet het liefst dat hij sowieso de hele herfst flixtoide puft om te kijken of hij dan minder vatbaar is.

Hij heeft nu een middenoorontsteking en beginnende longontsteking

Liefs Michelle


#14

he bah, wat een zorgen zeg!! Lekker bij hem gaan liggen vannacht, ook al is het voor je eigen gemoedrust. Ze zullen hem niet naar huis hebben gestuurd als ze niet zeker wisten dat het goed zou gaan, maar ik kan me goed voorstellen dat je toch zorgen maakt. Dus gewoon bij hem gaan liggen als je dat prettig vind en ik hoop dat de ab heel snel aan slaat!!

liefs woezel

Lilypie Third Birthday tickers


#15

Jeetje meid, wat heftig! Arme Dylano! Ik zou me ook zorgen maken, wat akelig als hij zo weinig lucht krijgt. Wat betekent dat eigenlijk, die zuurstofwaardes? 90 enzo? Goh, ik snap echt dat je wel kunt janken, het is niet zomaar iets! Dikke kus voor je mannetje!

Groetjes Rainbow, trotse mama

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers


#16

@Rainbow, ik denk dat Woezel dat beter kan uitleggen als ik, ik heb het van Madelon uitgelegd gekregen werkt ook in de zorg
Maar geloof niet dat ik dat getypt krijgt

Dus woezel als je het leest wil je het dan uitleggen of iemand anders die het onder woorden kan brengen

Liefs Michelle


#17

Jeetje heftig allemaal meid! Is echt niet prettig als je kleine man zo beroerd.
Hoop dat het heel snel beter gaat!
Beterschap voor je mannetje en jij sterkte

<img src=“http://lb3f.lilypie.com/jXGZp1.png”" border=0>

<img src=“http://lb1f.lilypie.com/jNljp2.png”" border=0>


#18

hahahaha, nou ik zal het proberen om het uit te leggen. Een gezond mens heeft een zuurstof waarde van ergens tussen de 95 en 100 %. dat is getal wat weergeeft hoeveel zuurstof je lichaam opneemt. Je organen hebben bv ook zuurstof nodig, je hersenen etc,
Als je bv een longontsteking hebt, dan kan deze waarde dalen. Dit houdt in dat je lichaam dus minder goed zuurstof op neemt door die infectie, wat inhoudt dat je organen minder zuurstof krijgen. niet een positief iets dus, Als ze bv aangeven dat iemand een zuurstof gehalte had van 86 %, dan is dat niet goed. je organen zullen namelijk minder zuurstof krijgen, en als dat langdurig is, kan dit schade opleveren.

Ik hoop dat het zo een beetje duidelijk is? als er nog meer vragen zijn, dan hoor ik het wel!

liefs woezel

Lilypie Third Birthday tickers


#19

Perfect uitgelegd Woezel

Dylano is nog steeds een hoopje hopeloos We liggen nog in bed en hij is hoelahoep aan het kijken.

De nacht is redelijk gegaan. We lagen er zelf op tijd in en had het alarm van mijn telefoon gezet om hem om kwart voor 11 zijn medicijnen allemaal te geven. Het alarm had ik niet nodig want ik had nog niet geslapen want Dylano was iedere keer wakker Hij had toen 40.1 dus iets lager als 'smiddags. Hij was iedere keer aan het huilen dus op een gegeven moment heb ik hem bij ons gelegd en ben ik na een poosje naar de bank gevlucht want hij lag of tegen me aan of bovenop me en dat is normaal al niet pretig maar zo;n gloeiend kindje helemaal niet.

Tegen papa gezegt dat om kwart voor 3 eventueel zijn ventolin weer mocht, heeft hij om 3 uur gehad en ikzelf heb hem om kwart voor 5 weer een zetpil gegeven. Toen was hij 39.3 dus weer wat beter. Nu weet ik nog niet want hij mag pas om kwart voor 11 weer en een zetpil en eerder ga ik hem ook niet temperaturen.

Hopelijk zak de koorts iedere keer een beetje dan komen we er wel. En dat de ab kuur snel aanslaat, hij heeft nu 3 keer op want heb hem vanochtend om kwart over 5 ook nog gegeven, vanochtend dus nog niet

Liefs Michelle


#20

pff ik schrik hier echt van! lees het nu pas…want waren een paar dagen bij familie ivm een feest, ik spreek je iig vandaag of morgen wel op msn oke?? maar…
lieverd wat erg voor het ventje en wat moeten jullie ook geschrokken zijn… verdorie zeg! ik hoop echt dat hij snel opknapt arme ziel zeg… heb echt enorm met hem te doen… heel veel sterkte! en beterschap! dikke knuffel voor Dylano…