Partner goudvisje in auto-ongeluk


#1

Hoi allemaal,

Ik sprak Hanna net en ze heeft de schrik van haar leven gehad. Haar man was onderweg naar huis en blijkbaar is er iemand frontaal op zijn auto geknald. Toen ik haar de eerste keer sprak zat haar man nog vast in de auto en werd eruit gesneden. Dat duurde heel lang. Hij had haar wel gebeld om te vertellen wat is gebeurd was. Het is een wonder dat hij het overleefd heeft want de auto is echt helemaal total loss. Hij is per ambulance naar het ziekenhuis gebracht waar hij nu in slaap wordt gehouden wegens de enorme pijn. Tot nu toe is er geen inwendig letsel gevonden wat al een wonder is. Hij heeft in ieder geval een gecompliceerde beenbreuk. Hanna weet nog niet wat hij verder mankeert, dat zijn ze nog aan het uitzoeken.
In ieder geval ligt hij dus nu in het ziekenhuis. De kindjes zijn bij haar schoonmoeder en gelukkig kan Hanna daar ook blijven zodat ze dichtbij het ziekenhuis is.

Oh meiden ik ben zelf helemaal van slag. Wat vreselijk voor Hanna en haar man. Hij had het al zo moeilijk

Omdat Hanna geen internet heeft bij haar schoonmoeder hou ik jullie op de hoogte.
groetjes,
Wendy

Gewijzigd door - moppiesmama op 15 Dec 2011 14:01:05

Gewijzigd door - moppiesmama op 15 Dec 2011 14:09:32


#2

Jeetje wat heftig,Hopelijk gaan ze ook niets ernstigs meer vinden. Wens haar en haar man heel veel sterkte toe!

Liefs Michelle



#3

Ohhh jeetje! Wat erg! Weten ze al de aanleiding van het ongeluk? Nou ik wil het hele gezin heel veel sterkte wensen iig!


#4

Van hieruit ook veel sterkte gewenst!



#5

och toch wat verschrikkelijk

sterkte hanna

groetjes Kim, mama van Sofie,Victor ,Alexander & Emily!!




“Opvoeden is een kind te helpen worden wat het is”


#6

Gatver wat een drama. Heel veel sterkte voor Hanna en haar familie!

Groetjes Natasja



#7

Tjonge… daar schrik ik van dit te lezen! En ze hadden t al zo zwaar… wens ze maar heel heel veel sterkte…


#8

Oh nee toch! Wat erg…

Dikke knuffel voor Hanna en gezin… Sterkte!

Kinderen zijn geboren naäpers, ze gedragen zich precies als hun ouders, ondanks alle pogingen ze goede manieren bij te brengen.
(Joh 13:15)


#9

Oh nee, dat kan er ook nog wel bij! Ik hoop niet dat hij hier zelf aandeel in heeft (omdat hij depressief is dacht ik dat meteen)… wil je Hanna en haar schoonfamilie heel veel sterkte wensen?

Groetjes,
M

“Ik zou graag de ideale moeder zijn, maar ik heb het te druk met het opvoeden van m’n kind”


#10

@Mriek, dat schoot idd ook meteen door mijn hoofd…
Hoop dat dat niet zo is…

Kinderen zijn geboren naäpers, ze gedragen zich precies als hun ouders, ondanks alle pogingen ze goede manieren bij te brengen.
(Joh 13:15)


#11

Tjeetje, dat is schrikken!
Wens Hanna maar heel veel sterkte… bleh kan er ook nog wel bij…


#12

h nee wat erg, wat een ellende! Alle sterkte! xxx

Groetjes Anouk



#13

Jeetje wat heftig! Ook heel veel sterkte voor haar en haar man …

Groetjes Esther


#14

ohnee!! wat vreselijk! schrik me helemaal rot hiervan!
arme lieverd!
Lieve Hanna als je dit leest mijn hart gaat naar jullie uit! ik hoop zo dat het allemaal goedkomt! heel veel sterkte…


#15

hoi allemaal,

Hanna smste net dat haar man geopereerd is en een stalen pen in zijn been heeft gekregen. Maar omdat het een gecompliceerde wond is moet hij in ieder geval een week in het ziekenhuis blijven

Ja dit maakt de situatie er echt niet makkelijker op thuis straks vrees ik.
Zoals ik het heb begrepen kwam een andere auto op de weghelft van Hanna’s man dus hij heeft het niet zelf veroorzaakt maar die gedachte schoot bij iedereen natuurlijk door het hoofd maar gelukkig is dat niet het geval.

groetjes,
Wendy


#16

Jeetje wat heftig zeg!!! Heel veel sterkte!!


#17

ow wat vreselijk zeg, dan denkje hebben ze niet genoeg te verduren gehad…
Vreselijk! Heb er geen woorden voor.
Wens haar maar heel veel sterkte!!

Greetz COra


#18

Wat erg om dit te lezen zeg. Jeetje wat een enorme schrik voor Hanna.
Heel veel sterkte met alles! Dikke knuffel!

<img src=“http://lb3f.lilypie.com/jXGZp1.png”" border=0>

<img src=“http://lb1f.lilypie.com/jNljp2.png”" border=0>


#19

Oh wat erg zeg! Schrik me rot!

Lieve Hanna en gezin, alle liefs en sterkte voor jullie! Ik zit op jullie schouders hoor! XXX

Groetekes, Sje


#20

Jeetje wat gek om te lezen! Om het feit dat het ongeluk bij mijn ouders op de straat gebeurd is! Hoe bizar…!!

Sterkte Hannah… naar ik heb gehoord, moet het er echt vreselijk uit hebben gezien! En aan de sporen te zien, klopt dat wel!

Manderijn