Het arme schaap, hij is al heel lang niet ziek geweest, of koorts, dus ik vroeg mij vorige week al af, of we het dit jaar zouden overslaan, maar helaas, hij stond op met 39 graden en ging net naar bed met 40,5… Hij wil geen billen pil, dus gelukkig heb ik sinaspril in huis, kauwtabletjes, 1, tot 1,5 tablet per keer. Dit vond hij nog best lekker smaken, dus hij heeft 1,5 tablet net gehad (de hele dag niks gegeven) en hij lag er om 1830 in, vanmiddag had hij ook al liggen slapen op de bank.
Waarom hij koorts heeft, geen flauw idee, hij heeft vanmiddag met papa een pannekoek helemaal op gegeten, maar dat was tevens het laatste voedzame, hij heeft er geen zin in, en dat hoeft ook niet. Drinken doet hij wel redelijk, heeft geen diarree, niet overgeven, heeft alleen koorts en is daardoor ook wat rustiger in gedrag en ligt lekker bij je, maar wat het is, is onduidelijk. We zullen het vanzelf mee maken de komende dagen. Hoop echter wel dat hij snel weer beter is, vind het zo sneu namelijk!!
liefs woezel
<a href="http://lilypie.com/">[img]http://lb4f.lilypie.com/5R2ip1.png" width=“400” height=“80” border=“0” alt=“Lilypie Fourth Birthday tickers” /></a>
Gewijzigd door - woezel op 18 Dec 2011 19:03:27