Hoe groot kan een buik worden?


#1

Ik gooi het er toch nog maar een keer in hoor, want ik maak me toch wat zorgen over de grootte van mijn buik. Alweer? Ja, alweer…Dat heb ik inderdaad al eerder gezegd, maar het wordt er niet minder om. De buik lijkt echt elke week nog te groeien en mensen gaan nu ook echt tegen me zeggen dat íe wel erg groot wordt. Dan loop ik op het werk en is het ‘Oooo, die buik!’ of ze lachen een beetje, zo van: ‘Arm kind!’ Ik vind het wel een mooie buik, mooi rond en zonder striemen. Maar ja…hij is écht GROOT.

Op de een of andere manier vinden mensen het opeens ook normaal om grappen te maken over mijn borsten. Heel vreemd. Dan zeggen ze: ‘Ze zijn echt héél groot he!’ Of gewoon: ‘Die tie-ten!’ Nou, het zijn gewoon zwangere borsten ja! Ze zijn inderdaad groter dan normaal, maar dan heb ik ook maar een B-cup. Nu 85C…ze doen net of ik een soort koe ben geworden. Maar dat kennen we nu wel en ik kop ze vaak al zelf in. Houden ze meteen hun mond. Tegen die opmerkingen kan ik al een stuk beter dan toen met Eva, toen vond ik dat echt niet tof!

Terug naar de buik…Mijn vk zegt dat 'ie niet te groot is, dus het zal wel allemaal nomaal zijn. Ik ben maar 6 kilo aangekomen, maar oog alsof ik wel 15 kilo zwaarder ben. Dat zeggen mensen ook tegen me. Nou maakt me dat gewicht niet uit, dat komt denk ik wel goed, maar ik ben soms bang dat mijn huid gaat scheuren of dat ik straks amper nog kan lopen.

Ik had vorige keer met Eva ook zo’n buik en werd daar nogal onzeker over. zeker omdat zij een flink kind was. Nu merk ik dat ik wéér wat last krijg van die doembeelden van een reuze-kind! Opmerkingen als: ‘Daar zal vast een flinke kerel in zitten!’ helpen me dan ook niet echt. Ik weet dat de kans klein is dat ik een 6 ponder krijg, want bij mijn vriend in de familie zijn ze allemaal groot, maar ik zie ineens 10-11 ponders voor me. Het zullen wel de hormonen zijn! Ik zou best een pret-echo willen hebben nog, vind ik gewoon leuk, maar ik durf niet omdat ik dan bang ben dat ze een reus zien zitten en dat baart me de komende weken dan weer zorgen! Dan zie ik dat reusje liever na mijn bevalling!

Ik zit verder gewoon goed in mijn vel en kijk echt uit naar ons jongetje. Hij is gewoon zoals hij is. Maar ik zou toch wel willen dat ik minder onzeker zou zijn over de grootte van mijn buik en de grootte van ons kindje! Ik wil ook niet zeuren, want ik heb een topzwangerschap en voel me perfect…maar die buik zit me letterlijk en figuurlijk niet lekker…

Groetjes Rainbow, trotse mama


#2

Ik had mijn buik eigenlijk op moeten meten om je gerust te stellen Maar als je vk zegt at het oke is zou ik me zeker niet te druk maken. Bij mij was op een gegeven moment wel sprake van een te grote buik en ik bleek dan ook die suiker te hebben.

Maar eh ik had nachtmerries over een kleuterbaby en morgan was maar 6 pond dus dat zegt niks. Vraag anders of ze het kunnen schatten wat het wordt want dat kunnen ze wel. Al deden ze het bij mij wel met een echo maar daarmee hebben ze er tot de laatste week naast mee gezeten.

Groetjes,

Michèle


#3

Och lieverd, wat naar dat je je toch druk maakt. Maar je weet ook wel dat de grootte van een buik niets zegt over het formaat kindje, hè? En als je vk ook zegt dat het oké is, laat het los. Hoe moeilijk ook. En ik kreeg ook een kind van bijna 4100 gram, maar dat zien ze niet op een pretecho hoor. Da’s gewoon kindje kijken en verder niets. Gewoon doen, zou doodzonde zijn als jullie geen pretecho zouden doen omdat je bang bent een reuzekind te krijgen

En wat een horken, als ze het durven te hebben over je TIETEN. Onwijs onbeschoft. Ik heb ook een zwangere collega en zij was als fors van zichzelf. Nu (ruim 30 weken zwanger) nóg forser en ook met enorme borsten, maar daar maak je toch geen opmerkingen over? Ik zou het niet in m’n hoofd halen. Alsof je haar er even aan moet herinneren dat ze enorme borsten krijgt. Welk doel dient dat?

Nou ja, wees gewoon lekker blij met je zwangerschap en je striemenloze buik. Plaats eens een foto weer, dan kunnen we even mee-oordelen

Groetjes,
M

Lilypie Derde Ticker


#4

Hahahaha, ja, die tieten-opmerking vond ik ook nogal vreemd! Als ik een zwangere vrouw zie - en die zie ik nogal veel omdat ik bv veel in de Prenatal kom nu - denk ik nooit: ‘Wat een dik vrouwtje!’ of ‘Die tieten!’ Tja, hoe belangrijk is dat he? Die collega die dat zei - ik kan notabene heel goed met haar overweg - is zwaarder dan ik als 30 weken-zwangere van zichzelf, dus dan kan ik zoiets al helemaal niet plaatsen? Volgende keer ga ik er zeker wat van zeggen! Rare lui allemaal!

Het buikje is nog mooi strak en er zit toch maar mooi een levend wezentje in dat me af en toe wakker houdt met zijn getrap! Dan zeg ik: ‘Hallo, ben je daar?’ Dat soort momenten vind ik gelukkig belangrijker dan die opmerkingen!

En ik weet het hoor, dat de dikte van de buik niks zegt over de grootte van de beeb. Ik ken vrouwen die mega waren en daar zat een 2400 gram-kindje in! En een oud-collega van mij was héél dun en kreeg een 10,5-ponder met een keizersnee met 37 weken, omdat haar baby echt té groot zou worden als 'ie nog langer bleef zitten. Maar door de hormomen zie je denk ik sneller reuzen voor je, daar had ik vorige keer ook last van. Op de laatste echo (38 weken), die werd genomen omdat Eef niet indaalde, was ze 3700 gram en ik jankte de ogen uit mijn kop. Ik was doodsbang om zo’n enorme bonk te krijgen die zelf al de deur kan openmaken! Zo’n kind met overal spek en rollen. Ik stelde me voor dat het Eindhovens Dagblad langs zo komen om Eva te fotograferen…Gek werd mijn vriend ervan en eigenlijk ook wel terecht! Wat een onzin allemaal. Laatst kreeg een collega van mij ook een meisje van 4300 gram en dan denk ik toch ook niet: ‘Oef!’ Ze is hartstikke gezond en daar gaat het om! Hormonen doen rare dingen met je! Rare dromen krijg ik ook. Zoals laatst, dat ons jongetje dood was…Bah, heel eng. Gelukkig zit 'ie er nog!

Op onze pretecho had die man trouwens wel Eva opgemeten en toen was ik 25 weken. Ze lag toen overal op 24 en nog wat, alleen haar buikje was 25 en nog meer dagen. Toen zei die man: ‘Dat wordt een flinkerd, van 7 pond!’ Ze was uiteindelijk 8 pond en dus zat hij er naast! Ik denk dat mijn vriend die pretecho niet nodig vindt trouwens, vind hij zonde van het geld…Hij is best zuinig, haha.

Ik ga dadelijk anders nog wel even een foto maken! Ok? Ik vind het toch wel leuk om die zelf te hebben. Ik ga proberen om me niet meer druk te maken! Even het mannetje van de bank halen voor de foto dan…Tot zo!

Groetjes Rainbow, trotse mama


#5

Dit is 'm. Ik vind 'm met kleren aan erger eigenlijk… Dan zie je het geheel…Maar goed, zo hebben jullie een beetje een idee!

Groetjes Rainbow, trotse mama

Gewijzigd door - Rainbow op 22 Jul 2010 23:21:23


#6

Laat je collega’s lekker zeuren
Ik vind hem helemaal niet zi groot hoor. Mooi buikje!

Liefs


#7

Ik vind het een mooie buik mooi rond
Ik ben bijna net zo ver al jouw ok scheeld wel 3 weken maar toch
heb maar voor mij gevoel een klein buikje en niet zo mooi
als de jouwe. en ik ben pas een melkkoe heb 80G verleken met 85C is dat een stuk meer.
Maar ja het gaat erom wat er uit komt.

Iedergeval geniet er van en trek je niks van de mensen aan.

Groetjes


#8

Ben jaloers op die buik. Prachtig en dat met 30 weken. Mijn buik was veeeeeel dikker.

Laat iedereen lekker zeuren, Geniet van je buik en je kindje. Voor dat je het weet heb je je kleine in de armen.

Liefs

Lilypie Second Birthday tickers


#9

Lekker laten zeuren je collega’s, ik vind het een mooie buik en helemaal niet zo groot.

Geen idee hoe groot mijn buik was, heb wel van iedere week een buikfoto dus zal eens kijken.

Gewoon lekker genieten van je mooie buik, maar dat doe je gelukkig ook wel.

Groetjes,
Sandra

Lilypie Derde Ticker


#10

Wat een enge droom Rainbow, dat jullie kindje dood was. Bah. Maar joh, wat een prachtige buik! Ik vind hem helemaal niet groot. Hoe komen ze erbij?

Groetjes,
M

Lilypie Derde Ticker


#11

Dank je ladies! Ik maak me alweer een stuk minder druk! Jeeeeeh! Elk buikje is nu eenmaal anders en mensen moeten toch wat te zeuren hebben in het leven he? Waar moeten ze anders over praten, denk ik dan maar?

Oh, ik droom wel vaak rare dingen nu. Dat mijn vriend opeens een ander heeft enzo…en inderdaad over de baby. Maar hij had een keer gedroomd dat ik alleen een hoofdje had gebaard en dat iedereen zei: ‘Wat erg!’ Wij waren er heel blij mee en gingen gewoon wandelen met het hoofdje! Het was toch ONS hoofdje!

Groetjes Rainbow, trotse mama


#12

hahaha moest wel lachen hoor om de geboorte van jullie hoofdje ik denk altijd in beelden en zie het dus echt letterlijk voor me haha.

maargoed je buik valt echt wel mee hoor, heb echt erger gezien. en bij een tweede is je buik meestal groter dan bij de eerste omdat alles al wat makkelijker op te rekken is. maar neemt niet weg dat ik het door de opmerkingen die vertelde een nog veel grotere buik had voorgesteld dus echt het valt mee hoor!! wat je zegt, mensen moeten nou eenmaal altijd commentaar leveren.

liefs,
Rinske

<img src=“http://lilypie.com/pic/2010/04/18/dr3f.jpg”" border=0><img src=“http://lb2f.lilypie.com/ro7Yp2.png”" border=0>


#13

Ahh lieve Rainbow… je moet je er niets van aantrekken… je hebt een hele mooie buik!! Dat heb ik al gezegt op hyves…

Bekijk je mijn foto`s ook even en ben nog maar 23 weken hè!
Mijn normale borsten zijn 75.B nu heb ik 80.C!!
Wees er lekker trots op meid…

Anders kom je maar een dagje hier…

Liefs, Melanie, (mama van Noah)


#14

Wij ( Minke, Neeltje en ik) hebben net overlegd over jouw buik en… HIJ IS MOOI!



#15

Ik ga er bijna van glunderen! Hahaha, hier zit duidelijk niet alleen maar een HOOFDJE in!

@Melanie, ik ga gauw even kijken. Ben nu op het werk en moet iets afmaken, maar ik ga kijken en Hyve je dan even terug!

Groetjes Rainbow, trotse mama


#16

@ Rainbow: hihihi helemaal goed…

Liefs, Melanie, (mama van Noah)


#17

Ha ha ha sorry dat ik even in de lach schiet rainbow, maar wat een mooie buik en netjes hoor voor 30 weken. Ik zag er met 30 weken alsof ik al zwaar over de datum liep. Ik was dan ook erg blij dat ik 4 weken later met verlof ging omdat ik mijn buik niet meer kwijt kon achter me pc op me werk. Ik had alles verbouwd om maar te kunnen zitten en werken

Groetjes,

Michèle


#18

hahaha zie het al helamaal voor me wandelen met jullie hoofdje hahaha zijn de hormonen he hoort er allemaal bij ennne mooi buikje hoor niks mis mee

before you judge me, try hard to love me


#19

oeps HIJ had dat gedroomd tja geen hormonen dus misschien de spanning haha

before you judge me, try hard to love me


#20

Ik ben ook nogal visueel ingesteld dus zie ook meteen dat hoofdje voor me in een wandelwagen. Getsie, ook wel eng. Haha!

Groetjes,
M

Lilypie Derde Ticker