Vorige week plaatste ik een topic over mijn zoontje die a.s. dinsdag naar de KNO moet voor buisjes in zijn oren en neusamandelen verwijderen…
Hij had toen van tevoren een hartfilmpje gehad, ivm hartproblemen in de familie, en medicijnen die het hartritme zouden kunnen beïnvloeden.
De assistent liet toen zien dat er duidelijk wel een afwijking was. Maar ik hoefde me niet direct zorgen te maken, want dat mag schijnbaar bij kinderen.
Pff … ok?! Toch blijft het dan spannend om nog een week op de uitslag te moeten wachten!!
Maar inmiddels ben ik gebeld door de kinderarts, ze heeft overlegd met de kindercardioloog, het was inderdaad een a-typisch hartritme, maar dit is geen probleem voor de operatie, en verdere behandeling of controle is ook niet nodig voorlopig
Wel moet hij door de psychiater goed in de gaten gehouden worden ivm zijn medicijnen.
Daar kunnen we dus gelukkig gerust op zijn.
Pfff… nu de operatie nog!
manlief kan geen vrij krijgen, dus die kan niet mee
Mijn moeder gaat gelukkig wel mee. Dus hoef het niet helemaal alleen te doen.
Dochterlief gaat bij mijn broer en schoonzus logeren… ook dat vind ik spannend… ze heeft nog nooit ergens gelogeerd. Overdag slaapt ze wel zonder problemen bij mijn ouders, maar ergens anders wil ze overdag iig nooit slapen… dus hoe dat 'snachts zal gaan?
Ik zie iig enorm tegen a.s. dinsdag op… de vorige keer toen hij geopereerd werd raakte hij volledig in paniek toen hij onder narcose moest… en ook nu zei hij al bij het woord operatie: Ik ga echt niet slapen, vergeet het maar. Ik hou gewoon mn ogen open!
[img]http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/qokj.jpg" width=“87” height=“80” border=“0” alt=“Lilypie - Personal picture” />[img]
[img]http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/jLOJ.jpg" width=“60” height=“80” border=“0” alt=“Lilypie - Personal picture” />[img]
Gewijzigd door - Suzsje op 16 Nov 2010 10:59:46