Babyfoon


#1

Hoi,
Ik ben op zoek naar een goede babyfoon met veel bereik (min. 1000m) en vrij van storingen. Nu ben ik eens een babyfoon (philips??) tegengekomen die als ‘normale’ babyfoon gebruikt kon worden, maar ook kon worden doorgeschakeld naar een telefoon/mobiel.
Weet iemand hier meer van? Of andere suggesties?

Met vriendelijke groet, Monique


#2

ik heb dezelfde (philips avent) maar ik geloof dat die ‘maar’ iets van 300 meter bereik heeft. er is mij verder niks bekend over een babyfoon die je kan overschakelen op je mobiel. maar die van avent is idd wel echt superscherp.

liefs,
Rinske


#3

Heb ook de phillips avent, bevalt enorm goed, maar volgens mij is er geen enkele babyfoon die tot 1000 meter rijkt (1km). Max. bereik van onze babyfoon is 400 meter.

Groetjes

[img]http://b1.lilypie.com/uLNCp2.png" alt=“Lilypie Eerste Verjaardag Ticker” border=“0” />


#4

Ben ik nou wappie, of zag ik dit topic nog ergens anders staan , whahaha.

Ik vind 1000mtr wel heel ver, maar zou wel erg handig zijn (hebben restaurantjes om de hoek die we nog uit willen proberen, maar liefst zonder kids, haha).

Zelf heb ik een tweedhandsje, een wat ouder model van Philips in samenwerking met Prénatal. Daar weet ik verder de details niet van. Vond ik niet interessant, het ding moest 't gewoon doen zonder storen, haha. Er zitten 5 melodietjes op, en ook een functie dat je met de ouder-unit terug kan praten naar de baby-unit. Dat is bij de goedkopere niet altijd het geval en ik vind 't stiekem toch wel handig!
Ook zit er een indicator op, welke zegt hoe warm/koud het is op de babykamer en als het TE warm of koud is geeft ie een signaal af.
Voor de rest maakt 't me niet zoveel uit wat er allemaal op zit hoor, hahaha, 't moet ook niet te gek…

Bij Jens heb ik op een gegeven moment de babyfoon opgeruimd omdat ik gek werd van alle geluidjes… Sja…

Dus eigenlijk geen specifieke aanrader, maar wel qua functies.

Groeties.

Lilypie 3rd Birthday Ticker
Lilypie 1st Birthday Ticker


#5

Hoi,

Alecto heeft een babyfoon met een bereik van 1 km. De DBX-90. Zelf heb ik de DBX-85. Ook van Alecto. Een prima babyfoon voor een prima prijs.

Groetjes Natasja

Lilypie


#6

Ik heb er een van topcom. Maar die heeft ook meteen een camera. Erg handig, je loopt je er een stuk minder geek mee Komt wel met een prijskaartje, maar ik vind hem ideaal.

Groetjes,

Michèle


#7

Michèle ik snap jou zin niet door het woordje geek en kan er ook geen wijs uit worden wat het zou moeten zijn

Liefs Michelle

Lilypie - Personal pictureLilypie

Lilypie - Personal pictureLilypie


#8

Ik denk dat ze ‘gek’ bedoelt. “Je loopt je er een stuk minder gek mee.” Denk ik.

Groetjes!

Lilypie Tweede Ticker


#9

Ha ha ha inderdaad gek. Jeetje Mriek jij hebt echt maar 2 woorden nodig om mij te begrijpen…

Groetjes,

Michèle


#10

oke ik snap hem

Liefs Michelle

Lilypie - Personal pictureLilypie

Lilypie - Personal pictureLilypie


#11

Haha, maar dat van dat BOOR en BROOD had ik dan weer níet door…

Groetjes!

Lilypie Tweede Ticker


#12

Bij Michèle gaan we gewoon letters erbij of eraf denken als ze zo vroeg heeft getypt

Liefs Michelle

Lilypie - Personal pictureLilypie

Lilypie - Personal pictureLilypie


#13

Lijkt me een heel goed plan!

Groetjes!

Lilypie Tweede Ticker


#14

En bedankt he dames… Is kèke of jullie hieâh nog ùitkaume dan

Groetjes,

Michèle


#15

Eens kijken of jullie hier nog uit komen dan.

Groetjes!

Lilypie Tweede Ticker


#16

indd Mriek ook ik had die gelijk door

Liefs Michelle

Lilypie - Personal pictureLilypie

Lilypie - Personal pictureLilypie


#17

Ha ha ha Mriek is dus geslaag voâh de cursus plat haags

Groetjes,

Michèle


#18

voor de cursus plat haags we leren het wel

Liefs Michelle

Lilypie - Personal pictureLilypie

Lilypie - Personal pictureLilypie


#19

Joehoe, weer een diploma erbij! Op naar de verdiepingscursus!

Groetjes!

Lilypie Tweede Ticker


#20

De wat voor curus??

Groetjes,

Michèle