Zucht...ben aan de foto's begonnen van


#1

…een jaar!!!
Tsja, dat is het nadeel van digitale camera’s
Je maakt gewoon veel sneller foto’s (wat gewoon errug leuk is) maarre…ik laat ze gewoon veel te laat afdrukken.
Resultaat: nu een hele berg foto’s van het hele jaar 2004, die allemaal door elkaar lagen en die allemaal ingeplakt moeten worden (verspreid over 2 albums)
En als ik dat karwei af heb…moet ik vanaf kerst 2004 t/m nu foto’s laten afdrukken en…weer uitzoeken en inplakken.
ZUCHT
Hahahahaha
Gevalletje “eigen schuld dikke bult” dit
Maar ik wil het gewoon de komende week af hebben.
Volgende maand naar Amerika dus weeeeer een lading foto’s en de maand daarna Kaya’s geboorte.
Nou, dan weet je het wel

Dus, Biebje hoeft zich ff niet te vervelen

Groetjes Bianca, mamma van [url=“http://www.stephanveenhuizen.kleutersite.nl/”] Stephan /url en Kaya, die in nov. verwacht wordt.


#2

Ohh herkenbaar, ik moet ook echt
Milan heeft nog steeds een leeg album (schaam )
Volgende maand amerika?? JIJ??

Succes met plakken

Groetjes Nathalie & Co


#3

Heel jammer deze topic, dat doet me weer aan mijn eigen album-misere denken whahahaha. Zal er ook maar weer eens aan beginnen ahummmmmm van 2 jaar of zo.

Groetjes Astrid, mamma van Evianne 03-04-2003 & Jessin 15-06-2005


#4
quote:
Volgende maand amerika?? JIJ??

Ehm…ja, ikke ja
En Peter, Stephan, mijn ouders, mijn tante en mijn twee broertjes.
Hihi, is het zo maf dat ik naar Amerika ga dan?
Oké, ik ben behoorlijk zwanger maar ja

quote:
Heel jammer deze topic, dat doet me weer aan mijn eigen album-misere denken whahahaha

Hihihi, SORRY!!!

Groetjes Bianca, mamma van [url=“http://www.stephanveenhuizen.kleutersite.nl/”] Stephan /url en Kaya, die in nov. verwacht wordt.


#5

ben eigenlijk blij dat ik het lees was al bang dat ik de enige was die HOPEN foto s door elkaar heeft liggen… moet er ook echt eens aan gaan beginnen pff morgen denk ik hihi… bieb veel sorteer en plakplezier hoor

liefs jessica