Zo veel aandacht vragen


#1

Word er gek van!
Megan vraagt op dit moment zo zo veel aandacht. Ik moet maar even weglopen en ze begint al te piepen. Ze kan ontzettend lekker zelf spelen, maar dan moet ik wel in de buurt zijn.
Komt ook vaak voor dat ze gewoon lekker aan het spelen is mij dan ineens voorbij ziet lope n en het dan op een piepen zet en mij gelijk achterna komt. Echt om gek van te worden af en toe hoor!
Ik bedoel dani is er ook nog, of die moet even naar de wc en ik met hem helpen, tussendoor moet ook het huishouden gedaan worden, tafel opruimen van ontbijt/lunch etc.
Herkenbaar? En wat doen jullie hiermee. Ze krijgt van mij echt niet gelijk de aandacht, maar van dat piepen en huilen krijg ik zelf de zenuwen omdat het gewoon een irritant geluid is, haha
Wat een rust hebben we dan als ze lekker aan het slapen is overdag. Kunnen dani en ik even zonder gepiep spelen of an ik even rustig wat opruimen. Hoelang duurt deze fase ook alweer of zal het gewoon het aard van het beestje zijn…zeg aub nee, haha…het is natuurlijk wel een meid!

<img src=“http://lb3f.lilypie.com/jXGZp1.png”" border=0>

<img src=“http://lb1f.lilypie.com/jNljp2.png”" border=0>


#2

Slopend is dat he? Vooral als je met 2 kinderen in huis zit!
Hier een dreumes van 1.5 die er erg veel last van heeft! Kan nog niet fatsoenlijk naar de wc zeg maar, heel irritant!
Ik vind het prima om er een stukje in mee te gaan, en doe zo nu en dan ook even echt tijd maken om met hem op de bank even samen te zitten en te knuffelen, maar dat kan niet de hele dag! Op den duur snapt ie het, en gaat ie lekker alleen z’n gangetjes… tot dat hij mij weer ziet! Zijn grote nicht zei gister; ik denk dat hij zich aanstelt! (was alleen even met de oudste naar de wc)
En ik denk dat het wel een fase is +leeftijd? Het gaat heus over…! In deze dingen is mijn dochter makkelijker dan mijn zoon… haha!

Groetjes Manderijn.


#3

Het is de leeftijd… Rond die leeftijd kunnen ze een beetje eenkennig worden en verlatingsangst krijgen.

Hier is het een kleine twee weken met name in de avond aan de orde geweest.
Het is vervelend maar je zal er toch doorheen moeten.

Sterkte

Voor meidenkleding (vanaf 62) en jongenskleding (vanaf 56) http://verkopers.marktplaats.nl/3924486


#4

NEE, is niet de aard van het beestje!
Ik weet nog goed dat ik met Emma ook een periode had dat ik dacht, hoe kom ik aan mijn huishouden etc toe?!?!
En nu, speelt ze heerlijk alleen. kan zich prima zelf vermaken, hangt ook niet aan mij. ik kan rustig boven de was gaan doen als zij lekker speelt benenden.
dus t komt goed, maarrruh ff volhouden dus.

succes


#5

Hier precies hetzelfde met onze oudste. Ik kan ook niet naar de WC of hij staat voor de deur te jengelen. Ik kan niet eens aardappels schillen, onze dochter voeden etc want dan zit hij in de keukenkastjes, klimt op de keukentafel, kruipt achter het tv kastje of zit aan het gasfornuis. Pff, het is inderdaad met fases, maar ik ben altijd blij als de fase weer even is afgelopen. Op dit moment kan hij zich ook niet zlef meer vermaken. Hij heeft 1 kistje met speelgoed en ik wissel regelmatig, maar niets is op dit moment leuk. Nou ja, nog 2 maandjes en dan mag hij het op de peuterspeelzaal proberen. Ben erg benieuwd hoe hij dat vindt!

Mijnticker.nl Tickers
Mijnticker.nl Tickers


#6

Haha voor iedereen dus wel herkenbaar…en als ik het zo lees niet alleen met 10 maanden.
Weet ook eigenlijk wel dat het een fase is, ze heeft mama nu nog met alles nodig, terwijl mijn zoon van 3 heel veel zelf kan en dus ook veel beter alleen kan spelen. Het voordeel van 2 is wel dat ze ook elkaar kunnen vermaken, dat is dan wel lekker.
Maar de hele tijd een piepend kind achter je aan is idd echt slopend. Eigenlijk moet je dan natuurlijk lekker de boel de boel laten…maar dat kan ik zo slecht…zie dan in mijn ooghoeken nog allemaal klusjes die ik wil doen, haha

<img src=“http://lb3f.lilypie.com/jXGZp1.png”" border=0>

<img src=“http://lb1f.lilypie.com/jNljp2.png”" border=0>


#7

Ik hoef je denk ik niet te vertellen dat het hier ook zeer herkenbaar is .


#8

@ zwelgje

<img src=“http://lb3f.lilypie.com/jXGZp1.png”" border=0>

<img src=“http://lb1f.lilypie.com/jNljp2.png”" border=0>


#9

Wij zijn er net uit, dus je hebt nog een paar weekjes te gaan

Succes!

Groetjes,
Sandra