Hallo mensen. Ik heb vandaag m’n eerste echo gehad. Eigenlijk om te kijken hoe ver ik nou precies ben. Volgens de berekeningen van de vk zo’n 9 weken, maar… er viel dus weinig te zien op de (inwendige) echo. Ja, er was een vruchtzakje zichtbaar, en daar scheen ook wat in te zitten. Maar volgens haar was het zeker niet groot genoeg om 9 weken te kunnen zijn en ze kon niet eens zeggen of het vruchtje leefde of niet.
Eigenlijk was er niks zinnigs te zeggen. Of ik was geen 9 weken zwanger, of het vruchtje was gestopt met groeien, was de conclusie. Ik heb een nieuwe afspraak gekregen over 3 weken, om nog eens te kijken en dat was het dan.
En nu ben ik zo bang… Is mijn kindje dood of niet gezond? Ga ik het verliezen? Hoe komt dat dan, heb ik iets verkeerd gedaan? Ik ben 40 en dit is mijn eerste zwangerschap. We willen dit kindje zo graag… Wat moet ik nu?