Ziekenhuis werkt niet mee


#1

lieve mensen ,

ik heb al veel vakereen bericht hier achter gelaten , en wilde jullie even op de hoogte stellen van de stand van zaken .

nog steeds niet zwanger geraakt , oorzaak niet bekend en willen ze ook niet zoeken .

ik heb een euto immuum ziekte waardoor ik geen ivf of andere behandeing mag ondergaan, , dat is tegen de regels van het ziekenhuis omdat ze dan bewust een vrouw helpen zwanger te worden die daardoor een levesnbedreigende situatie (kan) komen .

wij krijgen dus op geen enkele mogelijke manier hulp vanuit het ziekenhuis.

ook wordt er geen zaad onderzoek gedaan , gaan ze niet kijken naar mijn eileiders , ze doenniets , behalve zeggen dat ik blij moet zijn met wat ik nog wel kan .

ook draag moeder schap met mijn eitjes doen ze niet want daar kom je alleen voor in aanmerking als je echt dood zou gaan , (bij mij is die kans maar 80 % of als je geen baarmoeder hebt.
we staan dus letterlijk met ons rug tegen de muur.

de enige manier om een kindje te krijgen is via laag tecnische draagmoeder schap , dat houdt dus in zaadje van mijn vriend en eitje van de draagmoeder , tja dat is dan adoptie denk ik maar .

graag kom ik in contact met mensen die hier iets over hebben gehoord , mee hebben gemaakt of er iets over weten ,

ook ben ik benieuwd naar jullie mening hier over , kan een ziekenhuis je zo kei hard een behandeling weigeren , zelfs een oorzaak van het niet zwanger worden willen ze niet zoeken , hun zeggen dat dat ook een vorm is van mee helpen aan een zwangerschap en dat mogen ze niet .

we zijn nu twee jaar bezig , zijn al eens zwanger geweest maar nu lukt het gewoon simpel niet meer , daarbij zeggen ze dat een zwangerschap voor mij ook niet goed is , dus wat moet ik hiermee , wat zouden jullie doen , de wens is zo enorm !

hoop dat jullie tips hebben

bedankt

het zal toch een keer mee gaan zitten


#2

Jemig wat ontzettend rot zeg!
Als ik jouw man was zou ik toch doorzetten om er achter te komen of zijn zaad goed is. Dat heeft verder niks met jou te maken, toch!? Maar dan kan al het een en ander uitgesloten worden, toch?

Op een ander forum was een vrouw die zwanger was voor haar schoonbroer en zijn vrouw (de broer van haar man en zijn vrouw)
Die schoonzus kon ook niet zwanger worden maar het zaad van de man was wel goed. Dus hebben ze eicellen van de draagmoeder (om het maar zo te zeggen) bevrucht met het zaad van de schoonbroer, deze terug geplaatst en hier is een tweeling ‘uit gekomen’.
Je hebt dan indd te maken met adoptie, want de draagmoeder word gewoon gezien als biologische moeder die vervolgens haar kinderen afstaat.

Begeleiding in dit proces is natuurlijk wel een pre. Voor beide partijen is het natuurlijk moeilijk, maar uit de berichten van de draagmoeder begrijp ik dat ze erg blij is dat ze dit voor haar schoonbroer en zijn vrouw heeft kunnen doen en ze heeft er ook niet echt moeite mee gehad om haar kinderen af te staan.

Het afraden van een zwangerschap, tja ik kan daar niet over oordelen. Weet alleen dat artsen er nog wel eens naast kunnen zitten. Zo ‘ken’ ik een vrouw die zo’n moeilijke zwangerschap heeft gehad dat een 2e kindje afgeraden werd uiteindelijk is ze toch nog een keer zwanger geworden en had ze een super zwangerschap. Hoe dat met jouw ziekte zit weet ik helemaal niet.
Bestaan er geen site’s over jouw ziekte waar je info over zwangerschap op kunt zoeken?

Heel veel sterkte.

<img src=“http://lilypie.com/pic/090607/Aj9q.jpg” alt=“Lilypie 6 - 18 Pic” width=“100” height=“80” " border=0>


#3

Meis toch… ja weet dat jullie er al poos mee bezig zijn… wat een frustratie als je zolang bezig ben en dan geen goede begeleiding krijg vanuit het ziekenhuis.

Beoordelen kan ik verder niet hoe of wat/ ervaring heb ik hiermee ook niet…

Wel wil je veel sterkte wensen in alles… en hoop dat je door een wonder van de natuur toch nog eens geluk mag hebben…


#4

Wacht even. “Weetje76” 1 bericht gepost en toch geef je aan al vaker berichten te hebben geplaatst? Andere gebruikersnaam dan ofzo?

Groetekes, Sje


#5

Zat ik me ook al af te vragen sje

maaruh ander ziekenhuis is proberen niet iedere ziekenhuis is hetzelfde.

Liefs Michelle

Lilypie - Personal pictureLilypie

Lilypie - Personal pictureLilypie


#6

Zou dan toch handiger zijn om gewoon de vorige gebruikersnaam te gebruiken in plaats van een nieuwe aan te maken?

Groetekes, Sje


#7

Ik gok dat het Wennetje is? Maar weet het niet zeker.

Hoe dan ook, ga voor een second opinion naar een ander ziekenhuis, dat staat je vrij. Succes!

Groetjes,
M

Lilypie Tweede Ticker


#8

Wennetje, als jij het bent, waarom start je dan niet gewoon een topic onder je eigen gebruikersnaam?

Groetekes, Sje


#9

Vreemddddddddddddddddd hoor

Groetjes van Heleen mama van Robin en Justin