Zelfgebakken koekjes, hoe lang houdbaar?


#1

De titel zegt eigenlijk al genoeg. Ik heb vandaag het bakvirus samen met Bo, we hebben al sprookjes boom cakejes gebakken, maar deze mama vond dat niet genoeg, nee er moesten ook vers gebakken koekjes komen. Vind de geur zo lekker!!! Jummie!!

Dit heb ik natuurlijk wel eens eerder gebakken, maar eerlijk is eerlijk, na een paar dagen gooide ik ze gewoonweg, omdat ik dacht dat ze niet meer goed waren. Niet omdat ze niet meer goed smaakten, maar gewoon omdat ik een tic heb dat iets niet langer dan ene dag of 3 a 4 open mag zijn , anders gaat het weg,
Maar als je een pak koekjes deeg maakt, dan zijn dat zo ontzettend veel koekjes, dat het dus behoorlijk veel is wat je weg gooit, want ik gok dat ik toch zeker een 60 koekjes uit 1 pak haal. In 3 a 4 dagen heb je niet zovbeel bezoek dat ze allemaal op zijn, en het is ook niet goed voor mijn lijn om ze zelf allemaal op te eten.

Ik vroeg mij dus af, hoe lang kun je ze nog eten na dat je ze gebakken hebt? is dat echt amar een paar dagen, of zijn dat misschien wel een paar weken?

liefs woezel

Lilypie Third Birthday tickers


#2

Wat hard is, wordt zacht als het niet meer goed is. Dus als je knapperige koekjes slof worden, dan kan je ze weggooien. Wat zacht is, dat wordt hard als het niet meer goed is.

Groetjes,
M

“Ik zou graag de ideale moeder zijn, maar ik heb het te druk met het opvoeden van m’n kind”


#3

Van die gewone zandkoekjes kun je best lang bewaren hoor in een afgesloten koektrommel. Dan haal je de 1,5 week makkelijk.

Hoe moeten andere harde koekjes die je in de supermarkt koopt het anders zo lang redden? Die zijn niet vacuüm verpakt en die hoef je ook niet gekoeld te bewaren en die blijven zelfs maandenlang goed. Nou zullen daar wel wat conserveringsmiddelen in zitten, maar dan nog.

Groetekes, Sje


#4

ik merk al gauw aan als ik een hap neem of het nog goed is of niet, echt niet goed zal idd niet snel gebeuren maar als het wat taaier is mieter ik ze weer weg


#5

je kan ze idd best lang bewaren in een goede afsluitbare trommel (tuperware achtig) ik zou ook zeggen 1,5 week.

ik geef altijd een zooi mee naar het KDV kan ze een keer uitdelen (zijn toch weer 20 kokejes minder om zelf op te eten

succes