Wij vanmorgen


#1

taart hebben gebakken!!! Papa was afgelpoen maandag jarig, en vanavond vieren wij het. Ipv taart kant en klaar kopen, dacht ik, misschien wel leuk om samen met bo taart te maken. Echt bo vond het geweldig!!! Het is nog niet helemaal klaar, maar groten deels wel.
We hebben boeren appeltaart gemaakt, en aardbeien kwark taart. Ik heb natuurlijk de appels geschild, maar bo gaf ze aan. Eenmaal klaar stond hij op een stoel bij de keuken, en mocht hij de rozijntjes er in doen. Stiekum heeft hij ook nog gesnoept van de bevroren blokjes andijvie die ik er al uit had gehaald!! Tja het is maar wat je lekker vind natuurlijk!! Nadat hij de rozijntjes er in had gedaan (veel te veel natuurlijk) mocht hij de suiker er in doen. Dit deed hij met een thee lepeltje, en duurde dus redelijk lang, maar goed, hij deed het helemaal zelf!! Ik had de zuiker echter niet afgemeten, dus heb maar gegokt hoeveel hij er in had gedaan!! hahahahahaha, toen de kaneel er in, en huppa roeren maar!! Toen dat klaar was en in de koelkast gezet, zijn we bezig gegaan met de kwarktaart. Mama had de bodem ondertussen al gemaakt toen bo bezig was met de rozijntjes en suiker, dus hoefde alleen nog maar alles te mixen. Dit snel gedaan, en bo mocht het mengsel met een eetlepel er in scheppen. Duurde weer natuurlijk best lang, want ja, zelf giet je het er in, maar hij vond het mooi!!! Helemaal trots dat hij was!! Daarna de kwarktaart samen in de koelkast gezet en nu zit hij aan het middag eten. mama gaat zo verder met de appeltaart en dan gaat bo lekker slapen.

Maar echt een aanrader om zoiets te doen hoor, want ze vinden het geweldig om mee te helpen en te bakken, en natuurlijk het resultaat straks op te eten!!!

liefs woezel

Lilypie Third Birthday tickers


#2

Leuk hoor! Respect dat je dat doet, ik vind dat nog erg lastig. Overal gesmeer en gedoe en een peuterpuber die alles zelf wil doen en als dat niet mag een drama maakt. Nee, ik doe dat soort dingetjes nog steeds als Erik in bed ligt of bijvoorbeeld uit logeren is. Haha, misschien moet ik me er toch eens toe zetten

Groetjes,
M

Lilypie Third Birthday tickers


#3

OP zich valt het smeren nog wel mee, tenminste bij ons dan. Bo vond het wel vervelend dat hij niet verder mocht roeren met de appeltjes en rozijntjes, maar toen ik al vrijsnel de mixer aanzette om het beslag van de kwarktaart te maken, was zijn beginnende driftbui ook al weer over. Hij vond alles te interessant!! hahaha, vorige week hebben wij ook dino cakjes gemaakt, maar persoonlijk vind ik een taart zoals vandaag , leuker voor de kleine om te maken, dan kan hij meer doen. Bij die cakjes komt het er op neer dat mama alles moet doen en dat bo alleen de plaatjes er op kan plakken, dat is vrij weinig, met een taart kun je ze er mee bij betrekken!!

Nou bo ligt er in, vond hij niet leuk, maar heb gezegd dat als hij wakker wil zijn om vanavond met iedereen een taartje te eten, hij nu echt moet gaan slapen!! Toen vond hij het goed!! hahahahahaha, oh ja, en hij zat helemaal onder de roze spetters van de kwarktaart, dus snel effe nieuwe kleertjes aanegdaan!

liefs woezel

Lilypie Third Birthday tickers


#4

Misschien is het dan juist goed dat ik begin met cakejes maken met Erik? Hopelijk zijn de taarten goed gelukt!

Groetjes,
M

Lilypie Third Birthday tickers


#5

misschien wel ja!!! hahahahahahahahaha

hoop ook dat het goed gelukt is!! De kwarkttaart zowiezo wel, maar de appeltaart… tja weet niet precies hoeveel suiker er in is gekomen he, dus dat kan beide kanten op, of zo zuur dat je hele mond er van samen trekt…of zo zoet dat het glazuur bijna van je tanden afknapt!! hahahahahhaha, oh ja, een derde optie, dat hij gewoon lekker is!! We zullen zien!! laat het hier nog wel weten, het hele huis ruikt nu naar appeltaart, jemig wat lekker!!!

liefs woezel

Lilypie Third Birthday tickers


#6

Ik duim voor een precies goede appeltaart!

Groetjes,
M

Lilypie Third Birthday tickers


#7

hahahahaha is goed Mriek, zal ik nog een stukje op de post doen? kun je mee smullen!!

liefs woezel

Lilypie Third Birthday tickers


#8

Kom maar door, ik hou me aanbevolen!

Groetjes,
M

Lilypie Third Birthday tickers


#9

nou , ik heb nog wat over, maar niet veel!! hahahaha, alhoewel, de kwarktaart was zeer in trek, maar de appeltaart niet, alhoewel hij volgens mijn zus wel erg lekker was, ondanks de zeer (toch wel dus) zoete smaak!!! hahahahahahaha, tja, ach, bo houdt van zoet zullen we maar zeggen he!!

liefs woezel

Lilypie Third Birthday tickers


#10

Oh geweldig he. Wij hebben laatst koekjes gebakken, Dan kunnen ze wel weer wat meer helpen want dan kunnen ze de bolletjes plat drukken en zo. Maar morgan vond het ook geweldig. Als het aan haar ligt bakken we ze elke week

Groetjes,

Michèle