Wij nu eens echt mazzel hebben


#1

Hoorde vanmiddag van de buurvrouw dat we in de prijzen zijn gevallen bij de postcodeloterij. We hebben de postcodeloterijgroenprijs gewonnen. Mogen we voor 1250 euro aan producten/diensten uitkiezen uit een webshop. Je kan het geld gebruiken voor bv apparatuur/vakanties/isolatie van je huis ed.
Wij hebben nog niet zo gek lang geleden dit huis gekocht en we moeten nog een nieuwe cv ketel. Zo komen we dus een aardig eindje in de goede richting.
Echt een lekkere meevaller.

Groetjes Ramona



#2

Kijk, dat is leuk

Lilypie Second Birthday tickers


#3

Wat super joh! Dat is nog eens leuk shoppen!

<img src=“http://lb3f.lilypie.com/jXGZp1.png”" border=0>

<img src=“http://lb1f.lilypie.com/jNljp2.png”" border=0>


#4

Da’s gaaf!

Groetjes,
M

“Ik zou graag de ideale moeder zijn, maar ik heb het te druk met het opvoeden van m’n kind”


#5

Soooo, tof zeg! Mazzelaar! Het is je van harte gegund! Nu dat miljoen nog naar Eindhoven, dan ben ik ook blij!

Groetjes Rainbow

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers


#6

Super, dat is nog eens een mooi mazzeltje!

Groetjes Carolien.

Lilypie Premature Baby tickers


#7

Zeker een mooi mazzeltje. Enne dat miljoen mogen ze ook nog steeds hier brengen hoor. Maar hier ben ik iig heel erg blij mee. Kunnen we de resterende centjes uit ons bouwdepot mooi voor andere klussen gebruiken. We hebben een jaren 70 woningbouwhuis dus daar valt nog zat aan te doen.

Groetjes Ramona



#8

Je doet mee voor de goede doelen, maar het beste doel dat ben jezelf!!!

Leuk zoiets te winnen en dan ook nog zo’n leuk bedrag. Dan kom je idd een eindje voor een nieuwe cv!

Alles wat groot is, begon ooit klein, je hoeft niet meteen een vlinder te zijn!


#9

Wauw,kijk dat zijn prijzen!
Ik doe 6 jaar mee nu en heb 2x 3.- gehad en 1x 5.- en pas geleden een UNOX rookwordt en een UNOX soep in pak.
Nou…daar wordt je blij van he!

Mazzelaar

Gr, Danielle


#10

Wij spelen nu al een jaar of 4 mee. Heb al drie keer de ijsprijs gehad(lekker ben en jerry’s ijs)1 keer hyacinten, 2 keer een douglasbon, 1 keer een bon van de cosmokapper en een keer een paar euro was geloof ik nog geen tientje. Toen ik pas weer een douglasbon had grapte ik nog dat het nu wel mooi was met al die bonnen en dat ik nu wel eens een paar euries wilde winnen. Krijg het geld dan nu wel niet op mijn rekening maar ik kan het zo wel aan iets nuttigs besteden.
En zo levert het me nog geld op want het zal best wel schelen denk ik in vergelijking met onze cv van 16 jaar oud.
Baal er alleen van dat ik niet wist dat er voor een hr ketel afvoer nodig is op zolder. Die hebben we niet en dat moet er dus wel komen. Hadden we beter gelijk met de verbouwing van de badkamer kunnen laten aanleggen.
Nu hebben we 3 opties:
-afvoer aanleggen naar de badkamer maar dan zit ik met lelijke afvoerpijp in mijn spiksplinternieuwe en netjes afgewerkte badkamer.
-afvoer aan laten leggen naar de keuken. Dan moet het halve keukenblok van z’n plek en aangezien we rondom de keuken alles afgetimmerd hebben moeten we dat allemaal slopen, keuken staat er nu bijna 2 jaar in en is nog hartstikke netjes ben bang dat als we er aan moeten gaan breken dat de keuken er niet van opknapt.
-3e optie is om de afvoer over de muur in het hoekje van de trap door het plafond naar de meterkast te laten lopen. Is ook niet echt mooi maar dat kunnen we eventueel nog wel wegwerken met een koof en daar hoeft niet alles voor opengebroken te worden en op de trap kijk je er toch niet de hele dag tegenaan.

Groetjes Ramona



#11

Ik zeg: optie 3.

Groetjes,
M

“Ik zou graag de ideale moeder zijn, maar ik heb het te druk met het opvoeden van m’n kind”


#12

familie van mijn familie hebben enkele maanden geleden een audi gewonnen via de postcodeloterij.
aangezien ze alle 2 een mooie auto hebben , hebben ze ervoor gekozen om de auto niet te nemen maar het geld ervoor te krijgen.
Moesten ze wel wat op laten vallen maar ze hielden aan die audi 42000.- over!
Nou…DAT wil ik dan ook wel weer hebben!

Gr,Danielle


#13

ik zeg ook 3

Lilypie Second Birthday tickers


#14

Kijk die 42000 euro zou ik dan ook wel willen hebben hoor. Persoonlijk geef ik helemaal niets om dure auto’s, wij rijden zelf seat en dat vind ik prima. Dan zou ik ook liever het geld hebben. Maar goed ik vind dit ook helemaal super hoor.
We waren nog aan het puzzelen met het budget voor de verbouwing van de zolder en het plaatsen van een nieuwe ketel. dat zou krap worden. Nu kan het makkelijk zat en dat is wel lekker. Ketel was echt wel nodig ivm energiezuinigheid en met een ketel van 16 jaar oud loop je toch wel veel risico om in de kou te komen te zitten, maar het verbouwen van de zolder geeft ons meer ruimte en is ook weer een goede investering in het huis zeker als we het ooit zouden willen verkopen. Dat vond ik ook wel een voorwaarde van het nemen van een bouwdepot dat het wel gebruikt word om meerwaarde van het huis te creeren. Maar goed nu kan het dus beide.
Het word optie 3, dat leek mijn man ook het beste. Ik vond het eerlijk gezegd wel tof van mezelf dat ik dat zelf bedacht had want ik ben helemaal niet zo heel erg technisch. Ik had eigenlijk verwacht dat dat om de een of andere reden niet zo gaan maar het bleek nog te kunnen ook.

Groetjes Ramona



#15

Volgens mij is het ook nog eens €1250 per lot, dus als je meer loten hebt is het helemaal kassa!

Alles wat groot is, begon ooit klein, je hoeft niet meteen een vlinder te zijn!