Wii spellen voor een 3 jarige


#1

Wij denken erover om een wii aan te schaffen. Wat is een leuk spelletje voor een 3 jarige? Ik weet dat er een leeftijdsaanduiding op staat maar sommigen lijken me dan nog best wel moeilijk voor 3+. Het moet gewoon een spelletje zijn dat hij nu aan zou moeten kunnen qua moeilijkheid.
Iemand enig idee?

Groetjes Ramona



#2

Mario Bros moet volgens mij kunnen. Ze hebben wii-spellen vaak sneller door dan je denkt, dus onderschat die kleintjes niet.

Ik zou in elk geval een spel kiezen wat met zo’n controller gedaan moet worden. Spellen waar een balance-board voor nodig is, zou ik nog niet doen.

Op de achterkant van de spellen staat rechts bovenaan in lichtblauwe icoontjes wat ervoor nodig is om het spel te kunnen spelen.

Groetekes, Sje


#3

@Sje: Haha echt mario bro’s? Daar hebben wij al moeite mee
Nee die is echt nog te moeilijk hoor
Ik zou eerder voor brother bear gaan of ice age. Kirby is ook leuk.
Ik vond nog een ander topic waar deze vraag is gesteld:
http://peuter.startpagina.nl/prikbord/5220830/ervaring-met-wii-spel-voor-3-jarige

Groetjes Hanna, trotse mama van Sylvie en Amy


#4

hoi,
kirby is idd erg leuk en goed te doen!
enne DORA maar ja… ik heb een meisje. ze hebben volgens mij ook spellen van diego, zullen wel net zo makkelijk zijn als dora, maar dan moet je even kijken…

en wat sje zegt, als het eenmaal doorhebben kunnen ze best veel aan hoor! hier speelt het buurmeisje van 2,5 ook dora mee.

groetjes!


#5

Heb er net een besteld. Eentje met wii sports en wii party. En dan nog een xtra controller met wij play erbij. Die laatste schijnt vrij eenvoudig te zijn dus eerst maar eens kijken of dat een succes is. Binnen 2 dagen word hij geleverd.
Heb er nu al helemaal zin in, normaal doen wij eigenlijk nooit van die gekke dingen. Maar deze wilden we echt al heel lang.

Groetjes Ramona



#6

Seth speelt weleens op de wii bij mijn ouders.
Hij doet gewoon de wii sports en play spellen mee.
Maarre… dat spel voor Dora is denk ik ook wel leuk voor jongens.
Seth is in ieder geval weg van Dora.

Liefs, Anne


#7

ha hah a en ik maar morgan nog steeds bij die Wii weghouden omdat ik maar denk dat ze er nog te klein voor is

Groetjes,

Michèle

<img src=“http://www.magicalkingdoms.com/timers/tickers/ou7voetefgsaxlxd.png”" border=0>


#8

Nou die van ons gaat ook achter slot en grendel hoor anders blijft er niets van over. Hij is in de eerste instantie ook bedoeld voor onszelf en niet speciaal voor Rens. Geen idee of hij er wat aan vind, hij heeft eigenlijk nog nooit computerspelletjes gespeeld. Vind ik ook niet zo heel nodig. Maar een keertje moet kunnen toch? Zal zeker geen uren zijn want hij mag er dan alleen onder begeleiding mee spelen. Die Mario ga ik in gedachte houden. Beetje jeugdsentiment.

Groetjes Ramona



#9

Ben bang als ik morgan een keer laat spelen dat ze niks anders meer wil en dat ik elke keer drama heb dus ik laat haar nog even in de waan dat het alleen voor pappa’s en mamma’s is.

Groetjes,

Michèle

<img src=“http://www.magicalkingdoms.com/timers/tickers/ou7voetefgsaxlxd.png”" border=0>


#10

Dora, diego en freddi fish zijn oa al leuk voor een 3 jarige. Zo zijn er meer, maar Romona, ik heb je gemaild.

Elke minuut die je je druk maakt om je verleden gaat af van je toekomst!


#11

Hihi misschien ga ik nog niet helemaal met mijn tijd mee, maar ik laat Tim nog niet op de Wii. We hebben er wel eentje, maar vind hem er nog te jong voor. Hij vermaakt zich prima met zijn speelgoed en we spelen gewoon bordspelletjes met hem

Groetjes,
Sandra


#12

Nou Rens heeft zich uitgeleefd met de wii. Vooral stieren rijden vind hij helemaal leuk. Vrijdag en zaterdag heeft hij er wel mee gespeeld, daarna heb ik hem er ook niet meer over gehoord eigenlijk. We hebben hem ook meer voor onszelf gekocht als voor Rens. Als hij er niet om vraagt dan bied ik hem het ook niet aan. Maar hij is actief zat en kijkt ook zelden tv dus ik vind het niet erg als hij af en toe een spelletje speelt.

Groetjes Ramona