Geen ervaring met honden hier ![]()
Wij hadden ook een 3wieler, de Maxi-Cosi Speedi (is later quinny geworden, maar wel zelfde model). Ik vond m op zich heel fijn rijden, en hier helemaal niet de ervaring dat ie instabiel was.
Maar, toen de jongste klein was zag ik bij iemand anders dat de Bugaboo een omkeerbare duwstang had, DAT lijkt me handig!
't is hier toch al gouw een half uur lopen naar school, en als t dan zonnig was liep ik altijd maar te klooien met parasolletje enzo, maar kreeg het nooit voor elkaar dat ze niet regelmatig het zonnetje in dr gezichtje had. Dus… pakte ik meestal de auto maar en heb ik heel weinig met haar gewandeld ![]()
En bij die wagen kan je m dus gewoon omkeren!
en is ook een vierwieler, met zwenkwieltjes voor.
Mocht er hier nog een kindje komen, dan wil ik die wagen! (de oude heb ik verkocht toen de jongste 1 jaar was. werd niet meer gebruikt en stond giga in de weg)


Kinderen zijn geboren naäpers, ze gedragen zich precies als hun ouders, ondanks alle pogingen ze goede manieren bij te brengen.
(Joh 13:15)