Hoi
Inmiddels ben ik al lekker aan het shoppen voor onze nieuwe spruit en nu wil ik graag een babydraagdoek, zodat Minke in de wagen kan ( of "los"kan lopen) en de baby in de draagdoek straks. Welke ervaringen hebben jullie hiermee, er zijn er namelijk zoveel als ik in winkels kijk!
groetjes
Welke babydraagdoek
Ik weet eerlijk gezegd echt niet hoe ze heten.
Maar had er 2 van mijn zusje. 1 waarin meneer horizontaal lag. Deze vond ik echt niet prettig. En de andere waar hij in de lengte tegen je aan zat zodat je lekker een jas aan kan doen en meneer er met zijn hoofdje nog net buiten kon. Volgens mij heet die de Baby Bjorn?!
Voordeel van draagzak is dat wanneer het regent je nog lekker naar buiten kan met paraplu boven jullie samen…
Tip: kijk op mp. Er zijn heel veel mensen die zo’n ding aanschaffen en het maar minimaal gebruiken. Daarom zou ik er zelf nooit een boel geld vooruit willen geven. En ze zijn (bijna) allemaal uit te wassen!
Ja helemaal mee eens hoor daar ga ik zeker kijken. Heb alleen nu geen idee welke fijn is in gebruik, vandaar de topic… ik heb zelf idd zo’n babybjorn van mijn buurvrouw geleend voor Minke destijds, maar zij zei dat ze daar pas vanaf een week of 8 in mogen… ga dat toch eens even uitzoeken! Ik wil er nl een waar de baby vrij snel in kan, idd lekker warm en knus tegen me aan onder mijn jas, want het is hartje winter zo rond de geboorte.
groetjes!
Hee,
ik heb zo´n baby bjorn, erg goede ervaring mee!
alleen moet ik zeggen dat ik hem al vanafn een week of 3 af en toe gebruikt hebt, ik wist niet dat je hem nog niet mocht gebruiken. wel had ik er een nekkussentje special voor baby´s in gedaan zodat haar hoofd niet teveel kon bewegen.
ik heb hem nog steeds, jemag hem overnemen.
Groetjes Shirley.
Ik heb er een van lodger gekocht. Deze is van fleece en je kunt hem ook in het autostoeltje gebruiken zo hoeven ze geen jasje aan en hebben het toch lekker warm. Je kunt hem ook gelijk vanuit de autostoel omdoen. Ze liggen hier wel horizontaal in. Of het werkt of praktisch is weet ik nog niet heb hem ook gekocht omdat ik zwanger ben (nog 1 week te gaan officieel) van de tweede en als ik dan de baby naar boven breng wil ik mijn zoontje 18mnd (die wel kan traplopen maar nog niet vertrouwd is omdat hij alles ziet te snel wil enz) mee naar boven nemen en dan heb ik een hand vrij om hem te ondersteunen bij het traplopen. Je mag de draagdoek gebruiken vanaf 3,5 kilo.
<A HREF=‘http://www.babybrabbel.nl’ TARGET=’_top’><IMG SRC=‘http://www.babybrabbel.nl/dynban/babybanner/1207661640/3/1/1/255/165/165/0/148/206/marijn.png’ ALT='9 maanden banner BORDER=‘0’></A>
Gewijzigd door - pranger7 op 07 Oct 2009 09:32:11
Wij hebben er ook een van Baby Bjorn, met rug/lende steun. Echt een aanrader!
Zo heerlijk om met je kleintje op je buik stap te gaan!!!
Groetjes Frauk
Dank voor jullie reacties. Ga gewoon de babybjorn maar weer van zolder halen zo te lezen zijn de meesten daar tevreden over.
ik had voor mijn dochter een slen, van babylonia. Je kan je kind in zo’n doek op allerlei verschillende manieren dragen.
Kijk maar eens op hun site. www.babylonia.nl, geloof ik… anders even googlen.
ook hadden we een lodger shelter, maar dat vond ik echt een onding…
Gewijzigd door - jelly op 04 Nov 2009 23:17:01