We weer terug zijn uit de States!


#1

Jaja, we zijn weer terug!
Heb net alle topics een beetje bijgewerkt / bij gelezen (er waren “maar” 58 actieve!! haha!).

We zijn dus gisterenmiddag teruggekomen en hebben behoorlijk last van een jet-lag. Dat bestaat dus echt, helaas.
Stephan heeft sinds twee jaar voor het eerst weer gespuugd (doet hij normaal dus nooit) en ik hoop dat het door de reis komt en niet door een griep ofzo.
Donderdagmorgen wordt hij namelijk eindelijk geopereerd aan die neus- en keelamandelen en ik zie daar wel tegenop, maar hoop echt dat het door gaat.
Is hij misschien eindelijk van die oor- en keelontstekingen + verkoudheden af!

Verder vertel ik het verhaal over de vakantie later op de avond even of anders morgen.
Mijn broertje komt zo namelijk even langs en ik heb ff lang genoeg achter de pc gezeten om de berichtjes “bij te werken” haha!
Heb een lamme hand nu.

Maar ik vind het gezellig om weer terug te zijn hoor! Heb jullie gemist, haha!!!
Nee hoor, dat valt heel eerlijk gezegd wel mee.
Het is daar op vakantie allemaal zo anders…
Zo heerlijk eigenlijk.

Nou ja, nu weer terug naar de orde van de dag.
En volgende week is Steef jarig. Da’s ook hartstikke leuk om naar uit te kijken!!
En 3 dagen later Vivien uit Hongarije.
Spannend hoor!

Nou, jullie horen het vakantie-verslag nog van me!

Liefs, mamma van Stephan (die na 6 weken nog steeds last heeft van die stomme ontstekingen aan haar benen door die stomme rot-bacterie!! Sorry hoor, moest ik ff kwijt )


#2

poptverdorie, nog last??? da’s niet mooi

welkom terug bianca we hebben je gemist !

groetjes,
Kim,mama van Sofie en Victor!


#3

welkom terug


#4

welkom teruggggggggggggg


#5

Hihi, IK lekker pakkend schrijven Elly???
Ik beschouw het absoluut als een compliment hoor maar je zou me hier nu eens moeten zien zitten.
Ik voel me net een “zombie eerste klas” haha!
Pffff…ik heb werkelijk last van zo’n stomme jet-lag (of hoe je dat ook schrijft).
Maarre…schiet me net te binnen dat ik altijd zo langdradig schrijf.
Kan het bijna nooit kort houden. Dus “pakkend” verbaasd me wel een beetje eigenlijk. Nou ja, wel leuk

Liefs, mamma van Stephan

Gewijzigd door - Bieb op 14 Jun 2004 23:30:02


#6

hoi de bieb welkom terug we hebben je echt gemist hoor dus we zijn blij dat jullie weer terug zijn .ik hoop dat jullie het reuze naar jullie zin gehad hebben .de rest horen we nog van je doe lekker rustig aan meid

groetjes marielle en knuffels van tanja


#7

Aha, ik snap hem (nu al, ahum ).
Bedankt voor je uitleg Elly!

Liefs, mamma van Stephan


#8

Leuk hé zo’n jet-lag .

Groetjes van Jolanda, mamma van Lisa (25-08-'02) & 13 weken zwanger van nummer 2.


#9

Helemaal te gek !

Groetjes, mamma van Stephan


#10

Hoi Elly,

Ja, dit keer heb ik voor het eerst ook Melatonine gebruikt.
Alleen heeft het bij mij helaas niet geholpen. Weet ook niet waarom. Mijn moeder gebruikt het ook altijd en bij haar helpt het wel.
Het gekke is trouwens dat ik op de heenreis naar Amerika toe nooit last heb van een jetlag, maar op de terugweg steevast wél.
Misschien omdat je op de terugweg 6 uur “terug in de tijd” gaat en op de heenweg 6 uur vérder in de tijd??
Toen we in Amerika aankwamen was het voor ons gevoel (nederlandse tijd) al midden in de nacht. Maar daar in Amerika was het ook al avond, dus we konden meteen naar bed.
Misschien dat dat wel scheelt ofzo.
Weet geen andere verklaring

Wat leuk trouwens, dat jullie naar Canada gingen! Vlogen jullie toen naar Toronto? (ik heb toevallig ook familie wonen in Canada).

Liefs, mamma van Stephan