Wc automatisch doortrekken


#1

Ja, misschien een beetje een rare topicnaam, maar weet even niet hoe ik het anders moet omschrijven.

Ik had het al even aangekaart in een ander topic, maar nu wordt het toch wel echt een probleem.
Bij Seth op school trekken de wc’s automatisch door als je wegloopt. Maar aangezien hij te klein is om voor het oogje/cameraatje te zitten, kom ik daarvoor en als ik dan net ervoor vandaan ga of beweeg, of wat dan ook, dan trekt de wc door.
Heel handig voor kinderen die vergeten door te trekken, maar Seth is inmiddels doodbang voor de wc’s.
De wc’s waar je op moet zitten wil hij echt niet meer op, en ook het urinoir is gisteren doorgetrokken terwijl hij stond te plassen.

Dit resulteerd dus in het feit dat hij niet meer op die wc’s wil. Vanochtend toen ik met hem op school kwam, moest hij plassen, dus we gingen naar de wc’s. Maar zodra hij moest gaan plassen durfde hij niet meer. Het is echt een beetje een obsessie geworden. Uiteindelijk heeft hij wel geplast,m maar wil dan net voor hij uitgeplast is zijn plasser al wegtrekken.

Ik zei dit tegen de juffen, en zij zouden het vandaag gewoon weer met hem proberen, maar vonden dat als het niet lukte dat hij dan maar in zijn luier moest plassen.

Ik ben het daar eigenlijk niet mee eens, want ik ben juist zo blij dat hij het aangeeft, en dan moet je dat toch niet op deze manier de kop in gaan drukken?
Eigenlijk ben ik in staat gewoon een potje op school neer te zetten en dat ze hem daar op laten plassen, want het is toch te gek voor woorden dat Seth niet op de wc’s durft te plassen, omdat die zo raar doen.

Het is duidelijk, het zit me een beetje hoog Maar ik vind het zo sneu voor hem!
Wat zouden jullie in deze situatie doen?

Liefs, Anne


#2

Ik zou indd een potje wegzetten als hij het daar dan wel op doet. kun je ook in de wc’s zetten.

Maar wat een waardeloze juffen:O Las al eerder van je ongelukjes en dat ze daar ook niet blij mee waren maar jeetje dat hoort er toch bij.
De eerste week toen dylano weer naar school ging was het de eerste dagen iedere keer 2 ongelukjes maar ze zeiden ook hij i het aan het leren geeft niets. Nu heeft hij geen ongelukjes meer tot nu toe maar hun gaan er heel relaxed mee om.

Liefs Michelle


#3

De leidsters zijn wel makkelijk: dan moet ie maar in zijn luier plassen…
Nee, hun organisatie heeft die wc’tjes aangeschaft en dan moeten zij ook opdraaien voor de consequenties die daarbij horen (kindjes die er bang van worden…). Ik zou hen vragen hem op een potje te zetten, ik neem aan dat zij die toch ook wel hebben voor kinderen die net beginnen met zindelijk worden? Niet ieder kind durft direct op het toilet te gaan zitten. Zij hebben een ‘probleem gecreëerd’ en dan mogen zij ook wel mee helpen om dit op te lossen.

En werken de leidsters niet mee? Dan zou ik naar de locatiemanager/unitmanager stappen en haar vertellen wat het probleem is en dat je graag wilt dat Seth zich weer op zijn gemak gaat voelen bij het naar de wc gaan.

Mocht dit ook niet helpen? Vraag dan naar een klachtenformulier en dien officieel een klacht in. Vaak schrikken ze alleen al van het feit dat je een klacht in wilt dienen dat ze opeens mee willen werken.

Ennuh, kan die sensor niet afgeplakt worden als Seth op de wc zit? Of spoelt die dan juist automatisch door??? Wij hadden op vakantie een keer zo’n sensor, ik sta op en dat ding trok vanzelf door. Zelfs ik wist niet wat me overkwam! Laat staan zo’n klein mannetje.

Succes en ik zou om medewerking vragen hoor. Seth is waarschijnlijk niet de enige die er angstig van is (geworden).


#4

Ik zou anders inderdaad een potje meenemen. Hebben ze die trouwens niet op school bij hem?
Bij Dani kunnen de kindjes nl op het potje of op de wc.
En gekke reactie van de juffies vind ik echt stom! Als een kind zindelijk aan het worden is of al zindelijk is ga je toch pushen om een luier aan te doen!!

<img src=“http://lb3f.lilypie.com/jXGZp1.png”" border=0>

<img src=“http://lb1f.lilypie.com/jNljp2.png”" border=0>


#5

Ik kan me alleen maar aansluiten bij de reactie van Freubeltje. Ik vind het sneu voor Seth

Groetjes,
M

“Ik zou graag de ideale moeder zijn, maar ik heb het te druk met het opvoeden van m’n kind”


#6

Nou, ik heb Seth net uit school gehaald.
Hij had 1x geplast bij het urinoir, dus dat is mooi en hij was er niet angstig voor.

Wat wel vervelend was, dat de juf had gezegd: Doe maar vast Seth, dus hij had de hele boel onder geplast. Ondanks dat hij dus al een luierbroekje aan heeft naar school om ongelukjes te voorkomen, is het toch mis gegaan. Logisch, want hij kan nog helemaal niet zelf plassen…
Jammer ook dat ik dus niet kon voelen of hij ook nog in zijn luierbroekje had geplast, want dan weet ik nog niet of hij droog is.

Ik hou het even zo, als hij op school gewoon gaat plassen als ik er niet bij zit.
Maar de reacties van de juffen zitten me toch nog niet echt lekker.
Ik vind dat ze er te nonchalant mee omgaan, maargoed misschien vinden zij wel dat ik het er doorheen wil drukken…
Dus donderdag maar weer afwachten hoe het gaat.

De juf zei wel dat ze zelf ook niet goed weet wanneer dat ding doortrekt, de ene keer is het ook anders dan de andere, lekker betrouwbaar dus. Verder had ze het er niet over dat een ander kindje het al eerder gehad heeft.

Liefs, Anne