O, wat een verschil tussen nederland en belgie Dat lees ik hier wel eens vaker, ook met b.v. de duur van zwangerschaps/bevallingsverlof.
Op het schema van CB staat idd dat je na een jaar over kan op 2 bekers volle melk, maar op de verpakking van de Friso allergy care staat dat ik deze ook kan gebruiken als opvolgmelk, ook na 12 maanden. Maar ik denk zelf dat er in opvolgmelk veel meer voedingsstoffen zitten dan in gewoone volle melk, krijgt ie dan niet veel te veel calorieen? (niet dat ie op dieet hoeft ofzo, maar vind het ook niet nodig om hem nu al de aanleg tot overgewicht mee te geven…)
Ik zal eens kijken of ik mijn vraag kan mailen aan het voedingscentrum.
Misschien is havermelk, of rijstemelk wat ik bij de natuurwinkel heb gezien ook wel een goed alternatief. Voorlopig ga ik idd nog maar even verder met de 2 voedingen.
Groetjes Carolien
