Voorstellen


#1

Hallo,

Ik zal mezelf even voorstellen… Ik ben Wendy en 23 jaar oud. Ik ben op 6 mei bevallen van een zoontje: Nathan. Ik geniet enorm, maar vind het toch ook erg zwaar, vooral omdat ons zoontje snachts ontzettend slecht slaapt. Omdat ik best behoefte heb aan contact met andere ouders van kleine kinderen heb ik me hier aangemeld… Alles is nog nieuw voor me dus… Ik ga maar even op onderzoek uit!!
groetjes Wendy


#2

hallo,

welkom op ikke ben

ik ben gytha getrouwd en hebben 1 dochtertje lieke van 4 maanden.

veel plezier hier

groetjes gytha


#3

hallo wendy
met die gedachten had ik me hier ook aangemeld ja
vind t ook ontzettend moeilijk nog en alles is voor mij ook nieuw en is wel ontzettend fijn om andere reactie’s te horen en zo tot op t forum zou ik zeggen

groetjes mirelle


#4

Hoi Wendy,

welkom op de site, hoop dat je er veel aan zult hebben.
Ik ben Inge, 32 jaar, getrouwd met John en trotse mama van Zoë.

Groetjes,
Inge


#5

Hoi wendy,

welkom hier,ik ben ben Tamara,27 jaar en heb 2 kindjes (Kay&Sharina)en inmiddels 35 weken zwanger van de 3e!Wij wonen in Amersfoort,niet zo heel ver van Nieuwegein.

Veel plezier hier!

(mama van 2 kids en 35 weken zwanger van nr3)