Verminderde eetlust&stoelgang


#1

Hoi allen,

Mijn dochtertje, prinsesje van 2.5 jaar oud bevindt zich nu volledig in
de peuterpuberteit. Ik merk dat ze de laatste tijd niet wil eten, na
een paar hapjes loopt ze al weg. Ze eet overigens zelf
Nu is dit opzich niet zo’n groot probleem, maar in zeer korte tijd
is haar stoelgang ritme ook veranderd. Ze heeft moeite met de harde
ontlasting, dit gaat natuurlijk gepaard met huilen, krijsen etc.
Wel drinkt ze veel…

Hebben jullie nog andere tips/meningen omtrent bovenstaande?

Groetjes,
Waterlelie.


#2

hoi, mijn dochter heeft het ook gehed probeer het eens met pruimen sapjes enzo dat lexeerd een beetje als het lang aanhoud altijd even langs de arts

Liefs en dikke kus brenda en charissa

Lilypie 4th Birthday PicLilypie 4th Birthday Ticker


#3

Logisch dat haar stoelgangritme ook veranderd is nu ze veel minder eet. Die darmen hebben veel minder te verwerken.

Loopt ze weg van tafel als de rest van het gezelschap nog zit te eten? Dan zou ik er in elk geval al voor zorgen dat ze beleefd blijft zitten.

En verder zou ik geen aandacht besteden aan dat niet eten. Is gewoon een fase. Als ze maar genoeg vocht binnen krijgt is het goed.

En net wat Brenda zegt: probeer met haar fruithap te zorgen dat de ontlasting niet te hard wordt. Dus pruimen, druiven, meloen, kiwi. Geen banaan meer geven want dat heeft een stoppende werking en ook met rijst zou ik zuinig zijn. Dat stopt namelijk ook.

Groetekes, Sje


#4

hoi

Djayden is 20 maand en heeft ook het moment dat hij minder eet,
3 week geleden begon hij met hevige buikkrampen,stoelgang om de 3 dagen en erge pijn
ik geef hem op aanraden van een kinderarts elke morgen een theelepeltje maiskiemolie,te verkrijgen bij een natuurwinkel

gr diana



#5

Bedankt voor alle reacties

Het gaat nu gelukkig alweer wat beter met haar stoelgang & uiteraard het eten.
Maiskiemolie? hmm, ik zal er morgen naar kijken.
Bedankt, meid.