Verjaardag Evianne


#1

Uhhhm blijkt dat we meer op video hebben opgenomen, dan dat we fotos hebben gemaakt. Een aantal fotos moet ik nog krijgen. Toch maar even een klein verslag.

Kaarsje uitblazen op de peuterspeelzaal nadat de gordijnen dicht getoverd zijn.
( deze gaan dicht met een afstandsbediening, maar de jarige mag dit met een speciale toverstok doen )

Na de liedjes, mag er dan uitgedeeld worden. Evianne is een beetje overrompeld door het feestgedruis.

Een glijbaan van Pappa en Mamma gekregen. Mamma heeft er bloemen op geschilderd. OOOO ze is er zo blij mee.

En alweer een kado, een hele mooie paardenstal van suikeroom Bennie

Met paardjes voor er in natuurlijk. Hoezo ze is er blij mee ?



#2

wat ziet dat er allemaal gezellig …zo te zien heeft ze cakie uitgedeelt .je bent crea geweest assie.ja evianne is echt blij .ja tanja is ook gek op paarden

groetjes marielle mama van
10-10-01

Gewijzigd door - Marielle van tanja op 06 Apr 2006 12:51:37


#3

Geweldig zoals ze kijkt op die laatste foto!!
En wat leuk joh, die glijbaan! (ben zelf nog steeds op zoek naar zo’n ding)
Ik vind haar zo groot geworden ineens (maar ja, dat vond ik van Jessin ook al )
Kan niet wachten tot zondag, hoop dat we nog kunnen met Kaya…

Groetjes Bianca, mamma van Stephan en Kaya


#4

Wat een leuke foto’s en wat een droppie is ze toch.

Groetjes van Jolanda, mamma van Lisa (25-08-'02) & Cas (02-12-'04)


#5

idd hele leuke foto’s,leuke traktatie astrid

Bianca mama van Kevin*,Dylan en Kaitlyn


#6

Waauuw!!
Het was heeeel leuk dus

Groetjes Mariska
Mama van Lindsay, Tess, Melanie, Julia, Nathalie & Malin


#7

Wat een mooi gezicht!!
zo lekker tevreden.

Groetjes Marianne Mama Van Ruben


#8

Prachtig zeg, en nog gefeliciteerd!

Tessie


#9

Gefelicteerd met je grote kleine meid!

Ze staat inderdaad heerlijk te glunderen op die laatste foto!
En de traktaties zien er erg leuk uit, wat waren dat?


#10

Ik had kartonnen bakjes, zelf uitgeprint met een lollifant erop ( wilde ze erg graag ) en de tekst “Hoera, Evianne wordt 3 jaar”. Deze allemaal uitgeknipt, geplakt en gevuld met een eigen gebakken cakeje ( wilde Evianne ook graag en heeft goed meegeholpen) een rietje met frutsel erin en een ballon eraan. KLAAR hihihi. Wat ik nou het tofste vond was dat de juffen heel verbaasd waren dat alle kindjes het heerlijk hadden op gegeten, blijkbaar komt dit haast nooit voor. Op de vraag van de juf wie die gebakken had, antwoordde Evianne "Moekie en Mamma"hahahaha en wie Moekie was dat snapten de juffen niet meteen.



#11

Wat een leuke foto´s zeg.

Wat heerlijk zo´n tevreden kindersnoetje.

Groetjes,

Diana moeder van Daan




#12

Leuk zeg die foto’s. Ze ziet er zeker erg blij uit met haar cadeautjes.