Uurtje voor het eten


#1

Wij hebben het idee dat Joel een uurtje voor het avondeten, veel honger heeft. Denken jullie natuurlijk: je geeft hem te weinig 's middags. Logisch!
Maar mijn vraag is, herkennen jullie dit. Voor het eten wordt hij heel vervelend, hangerig, huilerig en wil niet spelen. Na het eten is dat over. Misschien is zijn bloedsuiker dan te laag ofzo. Geven jullie je kind vlak voor het eten nog iets. Om ongeveer 14.00/14.30 krijgt Joel fruit en meestal krijgt hij tussen 15.30 en 16.00 nog een koekje. Dat is het laatste voor het eten. Meestal eten we tussen 17.15 en 17.30. Hij eet over het algemeen dan ook heel veel. Ik denk dat ik het gewoon maar ga proberen om iets zoets te geven vlak voor het eten ofzo. Het begint gewoon op te vallen en als hij na het eten weer energie heeft, lijkt het toch wel wat op ‘honger’. Ik dacht ik gooi het gewoon in de groep. Hopelijk heeft iemand een idee.
Groetjes, Mariëlle en Joël



#2

Als ik eten sta te koken, zit Bob er vaak bij in de kinderstoel. Als hij jengelig begint te worden, geef ik hem een soepstengel. Neemt even de ergste honger weg en is geen maagvuller.
Groetjes Maaike

<img src="Lilypie 2nd Birthday Ticker" border=0>

Lilypie 4th Birthday Ticker" border=0>


#3

Ik zat ook eigenlijk al aan bloedsuikergehalte te denken.

Iets zoets geven vlak voor het eten is natuurlijk eigenlijk niet de bedoeling, maar het is te proberen om daarmee uit te testen of het zijn bloedsuiker kan zijn.

Dat is alleen geen oplossing van het probleem want als het inderdaad zijn bloedsuiker is zal er toch andere actie genomen moeten worden.

Waarom laat je geen bloed prikken? Dan weet je het meteen.

Groetekes, Sje


#4

Ik herken het meteen. Als ik ga koken moet Jessin bijna altijd bezig worden gehouden, kan hij niets zelf en wil hij het liefste aan mijn been hangen. Na het eten weer een top humeur. Inderdaad een soepstengel of rijstwafeltje of iets te drinken, maar meer krijgt hij dan niet. Ik denk dat door de reuk natuurlijk de eetlust opgewekt word, tjaaaaaaaaaaaa en dan moet je nog leren wachten, das moeilijk.


#5

Eigenlijk net als baby’s die precies beginnen met hun jengeluurtje rond avondetenstijd! En dan maakt het niet uit of je om 17.00 of om 19.00 uur eet, het is altijd huilen als de grote mensen zitten te eten.

Groetekes, Sje


#6

hahaha yep


#7

Ik herken het, al gebeurd het maar heel zelden. Een soepstengen, cracotte of rijstenwafel geven uitkomst.

Groetjes Wiets


#8

Als ik het zo lees, komt het vaker voor en ga ik nog maar niet aan bloedprikken beginnen. We zouden dat zelf ook kunnen doen, omdat mijn man suikerziekte heeft. Zelf denken we daar niet aan bij Joel, hij heeft verder geen verschijnselen dus gaan we hem niet onnodig prikken nu. Wie weet komt het moment nog wel een keer, maar dat zien we dan wel. Bedankt allemaal voor de reacties en tips.
Groetjes, Mariëlle en Joël