Aaaaarghh wat iritant zeg! Kruidvat verkoop momenteel treinkaartjes voor 1 dag in het weekend onbeperkt door nederland reizen voor 1 persoon, voor 12,50 per stuk. Wij willen graag een dagje met Joey naar Scheveningen/Den Haag dus ik ging uiteraard achter die kaartjes aan
Ik ben hier bij 4 kruidvatvestigingen geweest en overal al uitverkocht! Blijkt dat er mensen in rijen voor de winkels hebben gestaan op de eerste verkoopdatum!
Nou zat ik net op marktplaats te kijken, en daar worden diezelfde kaartjes gewoon voor 20 euro per stuk aangeboden! Bieden vanaf 20, dus daar verdienen ze lekker op! Maar dat is toch raar? Mag zoiets dan gewoon? Tof handeltje zeg, grote partijen kaartjes inkopen en met dikke winst weer verkopen! Grrrrr hier kan ik em echt boos om maken!
Groetjes Anouk