Vorige week een aantal dagen flinke koorts en nu nog steeds strondverkouden.
Het aparte is alleen dat ze heftige hoestbuien heeft als ze slaapt, verder nauwelijks.
Dan is het een zeehond, ze blaft echt.
Normaal?
Tis net een zeehond
al de HA geraadpleegd? Is het geen luchtweginfectie, mijn neefje heeft dit ook regelmatig gehad en blafte dan ook als een zeehond, met het gevolg dat hij nu standaard een zeehonden blaf heeft.
Lfs
Slaapt ze, omdat ze verkouden is, met haar mond open? Dan kan ze een heel droge keel krijgen, waardoor ze moet hoesten.
Groetjes,
M
“Ik zou graag de ideale moeder zijn, maar ik heb het te druk met het opvoeden van m’n kind”
Ik las je titel en dacht. pseudokroep! Juist die zeehondenblaf verraad snel dat het zo’n aanval zou kunnen zijn! Is ze ook benauwd?
Onze dochter heeft er een week voor in het ziekenhuis gelegen toen ze net 1 was, die bleef er ontzettend in hangen!
Manderijn
Hey je topic staat verkeerd Moet toch bij peuter staan?
Veel beterschap!
Groetjes Hanna, trotse mama van Sylvie
Volgens mij ook pseudokroep.
Hier altijd gestoomd in de douche.
Douche op standje superheet en zitten maar.
Dan komt alles los bij mijn dochter en geeft ze slijm op en dan is het wel over bij haar. Wat hier erg goed werkt als hoestdrankje is Prospan te verkrijgen bij de reformwinkel. kan vanaf dag 1 gebruikt worden.