Nou Yenna is dus geboren met 40 weken, maand in het ziekenhuis gelegen met allemaal toeters en bellen. Ik heb nooit de weeenremmers genomen, deze kende ik al en ook de risico’s en door alleen de rust is Yenna blijven zitten.
We wonen nu tijdelijk even in Groningen, met een weekje (of al eerder) gaan we naar belgie verhuizen net over de grens. Richard werkt daar en dat scheelt enorm rij tijd natuurlijk!
Verder nog ander WOW nieuws… Ik ben weer zwanger… haal adem Deze zwangerschap was niet gepland en wupje heeft alle barrieres genegeerd (pil) We hebben het er best moeilijk mee gehad even. Wat moeten we nou? enz enz enz. We hebben duidelijke afspraken gemaakt, hulp in de huishouding zodat ik straks weinig hoef te doen, 2 kinderen gaan straks naar school en Lieke kan ook al in principe (vanaf 2 en half in belgie) Meer rust inbouwen, en straks zelf al kalm aan doen. En we hebben besloten het te houden… Voor mijzelf is het nog wennen hoor, was klaar met broeden en de hele mikmak. Ik ben nu bijna 11 weken.
voor de rest alles goed met de kinders en ons!!
Hoop met jullie ook
Liefs!
Liefs Moos, Nikki, Barry, Lieke en Yenna