The big 3 0


#1

Dag moeders,

Over een klein half jaartje word ik 30… Ik wil het groot aanpakken en heb iets te vaak geroepen dat ik een surpriseparty wil om deze ook te krijgen. (weinig verrassing meer over, niet zo handig van mij)

Hebben jullie leuke ideeen of hoe hebben jullie deze verjaardag gevierd??
Ben benieuwd!

Liefs!


#2

Ik heb voor mijn 30e verjaardag een besloten feest in een bruin café gegeven.
Ik had geen zin om te wachten tot ik 40 of 50 zou worden, want er zijn er zat die die leeftijd niet eens halen, dus vandaar 30 al groots gevierd.

Overigens heb ik de 40 ook gewoon gehaald en toen heb ik zo’n zelfde feest in datzelfde café gegeven.

Kost iets meer dan wanneer je het thuis viert maar het scheelt je zo’n hoop geregel, gedoe en opruimwerk! Ik was rond de 1000 euro kwijt en voor dat bedrag heb ik het heel graag uit handen gegeven. Ik heb heerlijk relaxed kunnen genieten van mijn eigen feest en dat was me met een thuisfeest nooit gelukt.

Mocht je het toch gewoon thuis kunnen vieren, dan kun je natuurlijk altijd kiezen voor een thema. Dat maakt een feest al heel makkelijk specialer. Dus bijv. 50-er-jaren, zwart-wit, disco, 1000-en-1-nacht, zoiets.

Vraag je mensen om in thema te komen. Pas je daar de hapjes ook op aan en klaar is je extra leuke feest.

Groetekes, Sje


#3

Bij mij is de 3-0 al bijna 8 jaar geleden! Maar ik heb het met drie vriendinnen gevierd bij een vriendin in de garage. Met heel veel mensen. Erg gezellig. Het was een jaren '80-feest, omdat dat onze muziek was. Het kostte bijna niks, omdat wij dus niks hoefden af te huren. Ik zou er zelf geen 1000,- voor over hebben hoor, veel te duur, maar ieder z’n ding. Wij hebben wel een Dixie gehuurd en een DJ, maar konden alles delen door 3.

Groetjes Rainbow

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers


#4

Ik werd 2 jaar geleden 30. Danielle was net 4 dagen en had problemen met de voeding en ik had mijn babyblues. Dus geen feest voor mij toen en nu vier ik hem met Danielle, en vandaag zijn mijn ouders en een tante op bezoek geweest en misschien komt mijn broertje en zijjn vrouw nog even, maar voor de rest rustig

Maar ik zou hem zo vieren dat jij er zelf het meeste lol aan beleefd.

succes met plannen


#5

Ik vierde mijn 30ste verjaardag samen met Morgan der 1e verjaardag en iedereen vroeg zich maar af waarom er naast belonnen met 1 ook balonnen met 30 hingen alleen mijn eigen moeder moest wel lachen. Mijn vader vergeet altijd hoe oud ik ben die moet ik er zelfs aan herinneren dat wij jarig zijn altijd, en de rest, tja daar is het stilletjes aan voorbij gegaan dat ik 30 werd

Groetjes,

Michèle

<img src=“http://www.magicalkingdoms.com/timers/tickers/ou7voetefgsaxlxd.png”" border=0>


#6

Na Februari duurt het nog 6jaar voordat ik 30 ben hahahahaha, maar Chris word volgend jaar Maart pas 30, en wil hem wel graag ook een feestje geven! hahaha hij vindt het verschrikkelijk om tegen de 30 aan te lopen… laat staan als ie 30 is!!!

Liefs, Melanie


#7

Ik ben 1,5 jaar geleden 30 geworden. Mijn man heeft toen een surprise feest georganiseerd. Een tuinfeest met barbeque. Hij had alle familie en vrienden uitgenodigd en het was toevallig supermooi weer. Dus is echt een heel leuk feest geworden, wat tot ver in de nacht heeft geduurd.

Groetjes,
Sandra


#8

Eerlijk gezegd kan ik mijn 30e verjaardag niet herinneren Een groots feest is niets voor mij en ook mijn 40ste heb ik rustig gehaald … met taart en balonnen.


#9

Jeetje! Ik moet nog 30 worden (over 1 jaar en 3 maanden) dus ik lees gezellig mee!


#10

Het duurt voor mij nog even… maar oh wat lijkt me dat leuk!! haha! Gek idee wel dat mijn oudste kind dan al 7 is…! Geen idee nog hoe dat zal zijn


#11

ik heb me verjaardag hier in de tuin gedaan met veel tequilla …eigenlijk zoals altijd hahaha geen uitzondering, en daarna ben ik gaan housuh … was erg gezellig… volgende keer weer zeg ik !
maar ja meid, de dag na je dertigste verjaardag, voel je je nog steeds hetzelfde hoor… gewoon zoals de dag ervoor, age is just a number!!

Pippy is geboren 17.07.2009


#12

Dank voor het meedenken! Toen m’n man dertig werd heb ik ook een surpriseparty voor hem georganiseerd, en dat lijkt mij nou echt leuk om te krijgen. Maar ja, dat heb ik een beetje verpest. Wil wel een zaaltje huren en misschien dat ik het ook maar samen met andere slachtoffers ga vieren!

De laatste jaren zijn mijn verjaardagen net kinderfeestjes, veelal s middags door onze kinders en van kinderen. De 30ste mag wat mij betreft lekker s avonds met een hoop vrienden een een fijn muziekje. Thema is misschien ook wel een leuk plan…

Sugar: wat een desillusie! Ik maar denken dat er een nieuwe wereld oor me open zou gaan… ;p

Lfs


#13

@Liske: ik haal je er ook maar even uit want 30 noemen ze de “dertigers dilemma”
mijn vriend wordt in juli 30, heb er nog niet over nagedacht om dat groots aan te pakken, vraag me af of hij daar zelf wel zin in heeft.


#14

Wat een feestbeesten zijn jullie

Als 30er zou ik een suprise party ECHT NIET leuk vinden en nu ik 40 er ben …
Er veranderd veel in POSITIEVE zin. Ok rimpeltjes r bij en een grijze haar hier en daar, wat hang vet maar so what !!! daar zit een 40er niet mee.

Ik hoor veel over 30 dilemma’s … tja misschien moeten deze groep mensen maar eens gaan leren dat wat ze hebben ok is er niets moet, maar mag. Alles is goed zoals het is … Gelukkig ben ik als 40er slow down geworden!


#15

Ik ben in december 30 geworden. Ik wilde dit niet al te groot vieren maar wel met de mensen die mij erg dierbaar zijn. De afgelopen jaren heb ik mijn verjaardag niet gevierd omdat het al een drukke tijd is (ben 21 december jarig) en ik de afgelopen jaren er simpelweg de energie niet voor had. nu voor het eerst gaat het eindelijk weer goed en dat wilde ik ook graag meevieren haha.
dus wel lekker met eten voor iedereen en gewoon een leuk feestje ervan gemaakt.

liefs,
Rinske


#16

@Esther: dat is het lastige met surpriseparty’s; als je er niets over zegt, weet degene die het zou kunnen organiseren niet of het slachtoffer het wel waardeert, en als je het echt wil en je zegt het een aantal keer, is er weinig verrassing meer over. maar een lekker feestje weer eens, hartstikke gezellig! En als ik dan ook zelf niet hoef te rennen en vliegen, heerlijk!

En ik ben heel happy met mn gezin en vrienden, weet dat ik erg bof en gezegend ben, maar merk wel dat je rond je dertigste is terug gaat kijken en denken: Wat heb ik nou bij elkaar verzameld, en wat daarvan voegt nou iets toe en wat niet, wat heb ik bereikt en wat zou ik nog meer willen. Je realiseert je wel min of meer ineens dat je niet eeuwig de tijd hebt om je diepste wensen op bijv. werkvlak te verwezelijken. In mijn geval kan dat ook komen doordat ik nu mn gezin voor mn gevoel compleet heb en dan weer eens ga denken over wat ik verder wil van mn leven. Ook heb je niet heel veel tijd voor jezelf, dus de tijd die je vrij in kan vullen, wil je ook zo effectief mogelijk invullen. Denk dat dat eigenlijk heel gezond is en het zorgt ervoor dat je je focus weer even hervindt.

Lfs

[img]http://lb4m.lilypie.com/N9AKp1.png" width=“200” height=“80” border=“0” alt=“Lilypie Fourth Birthday tickers” />

[img]http://lb1m.lilypie.com/0bvpp1.png" width=“200” height=“80” border=“0” alt=“Lilypie First Birthday tickers” />