Terug van lang weekend!


#1

En wat hebben we heerlijk genoten!!
Van het heerlijke weer, en van onze kleine man.

Wat een verschrikkelijk boefje/schooier hebben wij op de wereld gezet zeg, haha!
Hij vind het heerlijk om zo zijn gang te kunnen gaan buiten! Klimt overal op waar hij wel en niet op kan komen, en probeerd alles uit.

Ook loopt hij heel de dag overal heen, zit overal aan, en is echt een kliederaar. Lekker zand, modder, takjes, steentjes… maakt niet uit. Alles moet gevoeld worden, heel zijn lichaam is smerig, haha!

Ik kan echt niet beschrijven hoe erg ik van hem heb genoten!
En nu weer een beetje in het ritme, en streng zijn, want buiten kan er natuurlijk veel meer gekliederd worden dan binnen

Hij heeft btw ook goed geslapen in de tent, en overdag sliep hij in de buggy of auto. Zo ging het eigenlijk prima.
In de tent bleven we er even bij liggen en dan viel hij vaak zo in slaap!

Nu ben ik alle was weer aan het bijwerken
Want morgen weer vroeg op, en aan de slag!

Liefs, Anne

Lilypie Second Birthday tickers


#2

Wat fijn da jullie het zo leuk hebben gehad! Haha Seth heeft het dus ook prima naar zijn zin gehad
Succes met wassen!!!

Liefs


#3

Oh wat een goed bericht… en wat hadden jullie mooi weer!!

Lilypie In verwachting Ticker


#4

Wat klinkt dat goed! En fijn dat Seth zo goed heeft geslapen in de tent.

Groetjes,
M

Lilypie Tweede Ticker


#5

Klinkt goed joh en ook dat ie zo goed geslapen heeft.

Groetjes,

Michèle


#6

Leuk dat je het zo fijn hebt gehad

Liefs Michelle

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Second Birthday tickers


#7

Super dat jullie het zo leuk hebben gehad en dat Seth zo goed geslapen heeft in de tent. Top!!

Groetjes Bianca


#8

Wat super joh dat jullie zo’n fijn weekend hebben gehad!! En wat kan je genieten he als je kleine man ook zo aan het genieten is!!


#9

Wat fijn dat jullie zo lekker hebben genoten van jullie weekeindje weg. En dat Seth het ook zo naar zijn zin gehad heeft. Haha ja die wassen wegwerken is altijd weer minder na een vakantie.

Groetjes,
Sandra


#10

SUPER. Jullie boften inderdaad enorm met het weer! En fijn dat Seth zo goed sliep in de tent. Voor herhaling vatbaar dus!

Groetjes Rainbow, trotse mama


#11

Zeker! Ben ook erg trots op Seth!

De laatste was zit in de machine, en ik ben alweer gewoon een dag naar school geweest… Het gewone leven is weer begonnen, blèh!!

O, ja… Wij zijn op de terugweg ook nog even langs de Mac geweest, de eerste keer voor Seth! Hij wist niet wat hem overkwam, haha! Hij wilde alle patatjes tegelijk vasthouden, en de kipnuggets vond hij ook heerlijk

Liefs, Anne

Lilypie Second Birthday tickers


#12

Ha ha ha dus Seth is ook ‘verpest’

Groetjes,

Michèle


#13

Hihi, jup!
Maar ik heb hem de gele M niet laten zien, dus dan weet hij niet waar hij die heerlijke patatjes gegeten heeft

Liefs, Anne

Lilypie Second Birthday tickers


#14

jaja … je hoopt dat hij die niet gezien heeft… Want daar kan je toch niet omheen kijken

Lilypie Tweede PicLilypie Tweede Ticker

[img]http://bd.lilypie.com/kaHXp2.png" alt=“Lilypie In verwachting Ticker” border=“0” />


#15

Hij lag te slapen toen we aankwamen, dus ik heb nogsteeds hoop, haha!!

Liefs!

Lilypie Second Birthday tickers


#16

Wat fijn dat het zo goed is gegaan. Voor herhaling vatbaar dus. En de grote M tsja daar kan je niet vroeg genoeg mee beginnen