Staan en niet kruipen


#1

Sanne heeft sinds zondag door dat ze zichzelf kan optrekken aan de spijlen van de box. Ze gierde het uit van plezier, maar misschien kwam dat ook wel omdat mama zo gek (juigen en lachen en toejuigen) stond te doen toen ze stond uit haarzelf. Ben zo trots op haar. Zichzelf optrekken doet ze dus sinds zondag, en gisteravond deed ze het wel 4 keer achterelkaar. .Als ik haar in de box zet, grijpt ze gelijk naar de spijlen. Geweldig. Ben elke keer te laat voor een foto. Maar toch vind ik haar best lang staan. Maar kruipen doet ze dus nog niet. Gek he.
Wou dit even delen met jullie.
Groetjes Carolien


#2

Wat leuk en goed van haar dat ze zich nu kan optrekken.

En wat betreft de volgorde van dingen leren. Dat is voor ieder kindje weer heel anders. De een kruipt vroeg, de ander laat en weer een ander helemaal niet. Daar is geen pijl op te trekken.

Groetjes,
Sandra

Lilypie


#3

Minke trok zich al op met een maand of 7-8, maar kroop pas toen ze 10 maanden was dus … herkenbaar!

groetjes!

Lilypie
Lilypie


#4

Hier het zelfde Carolien. Dani was 7,5 maand toen hij zichzelf in de box ging optrekken en doet dit nu constant in de box en gaat ook rondje box lopen. En het liefst staat hij dus ook de hele dag.
Kruipen doet hij ook nog niet. Tijgeren doet hij heel snel, maar op zijn knietjes kruipen…nee hoor…heel af en toe zijn het 2 tot 3 "stapjes"op zijn knieen en dat glijdt hij weer door naar zijn buik.
Dus ook hier is de volgorde niet helemaal volgens het boekje. Het zal vanzelf wel komen.

Lilypie Eerste Verjaardag Ticker


#5

toppie!!! en dat kruipen komt vanzelf wel of niet

Liefs Michelle

Lilypie - Personal pictureLilypie

Lilypie - Personal pictureLilypie


#6

ook Seth heeft die volgorde, hij trok zich met goed 6 maanden op aan de box en tijgert nu sinds een paar dagen de kamer door
Dus alles op zijn tijd!
En je kan natuurlijk wel een beetje oefenen met je kindje, zolang ze het leuk vindt.
Liefs, Anne

Lilypie