Slapen dag bruiloft


#1

Wat zouden jullie doen, Morgan slaapt gewoonlijk van 12.00 tot uiterlijk 14.00, maar op de dag van de bruiloft moeten wij om 14.00 in delft zijn. Maar de dag is best lang natuurlijk. Nu zaten wij te denken om haar van 11.00 tot 13.00 in bed te leggen, mij aankleden is het meeste werk en daar heb ik snuggels niet bij nodig. Of zullen we haar van 12.00 tot 13.00 wegleggen???

Wat denken jullie???

Groetjes,

Michèle


#2

Ik zou haar om 11 uur al in bed leggen.
Stel je legt haar er om 12 uur in en je moet haar om 13 uur wakker maken, is ook zo zonde. Elke minuut slaap die ze op die indrukwekkende en drukke dag meekrijgt is mooi meegenomen.

Dus om 11.00 in bed leggen en dan zien hoe lang ze het volhoudt. Of om 11.30 in bed leggen, kan ook nog. Dan zit het wat dichter tegen haar normale slaapjestijd aan. Is ze misschien meer geneigd om ook echt te gaan slapen.

Groetekes, Sje


#3

Je zou ind 11 uur kunnen proberen, maar zal ze niet door hebben dat er wat te gebeuren staat en uberhaubt wel slapen Zenuwachtige paps en mams ed

Liefs Michelle


#4

Ik zou gewoon even kijken hoe het loopt… Altijd zo lastig plannen met slaapjes!
Als ze normaal van 12-14uur slaapt, heb je natuurlijk grote kans dat ze het écht niet pikt als je haar al om 11uur in bed legt…

Hangt er denk ik ook wel een beetje vanaf hoe goed je afspraken met haar kunt maken. Ze zal er vast wel van op de hoogte zijn dat er wat bijzonders te gebeuren staat en misschien zelfs door de spanning helemaal niet kan slapen.

Als je haar duidelijk maakt dat het verder een leuke, drukke dag is en dat ze dus maar beter alvast eventjes kan uitrusten zodat ze de rest van de dag niet te moe is, vind ze het misschien prima om even een uurtje eerder te gaan liggen? Weet niet hoe goed ze het al begrijpt als je haar dat uitlegt.

Mocht ze echt niet zo vroeg naar bed willen zou ik haar idd gewoon van 12-13uur dan maar laten slapen.


#5

@ Suszje ik kan heel goed afspraken met morgan maken emn grote kans dat ze al vroeg wakker is. We gaan gewoon 11.00 proberen. Overigens is morgan erg chanteerbaar dus vertellen dat als ze lekker gaat slapen ze der mooie jurk aan mag voor het feest (ze weet dat die er is) zal ook zeker wel werken.

Groetjes,

Michèle


#6

kijk das mooi!
Gewoon lekker om 11uur op bed doen dan inderdaad!!

Beseft ze het een beetje? Wat er allemaal gaat gebeuren donderdag?


#7

Nou ja het begrip trouwen snapt ze niet maar ze weet dat mijn moeder prinsessen jurken maakt voor haar en mij en dat het feest is alleen denkt ze dat ze bij dat feest een fiets krijgt maar die krijgt ze pas met haar verjaardad. Ze krijgt wel een medaillon dus wel een kado, maar verder dan dat gaat het besef niet.

Gisteravond ging ik met twee vriendinnen uit eten, oh zegt ze hebt jij feest en krijg je dan ook een fiets. Dus de fiets is wel een uitgangspunt voor feest. Was ook wel lief, zegt ze mamma ik kom ook naar de feest maar ik moet eerst even pannenkoeken eten. Roept ze heel hard naar de keuken Pappa is me pannenkoek al klaar ik moet zo naar de feest

Groetjes,

Michèle

Gewijzigd door - Michèle op 14 Aug 2011 15:39:23


#8

Hihi wat lief!!
Gaat nog tegenvallen voor haar, dat ze geen fiets krijgt
Kun je dat niet proberen te linken aan 3 jaar worden ipv aan feest?


#9

ik zou haar proberen in de ochtend even op bed te leggen maar de kans dat ze dan slaapt is wel wat kleiner, ik weet niet hoever het van jullie naar delft is maar slaapt ze dan niet toch in de auto? want stel je rijdt om 1 uur aan kan het goed zijn dat ze zo moe is dat ze dan nog in slaap valt en toch zo’n 3 kwartier meepikt?


#10

Dacht dat morgan nie meer sliep smiddags!

Denk ook dat ze wel zal slapen in de auto.
Heb het idee dat ze door spanningen misschiem toch niet naar bed wil.

Gr, danielle


#11

@ Suszje dat doen we steeds dat koppelen aan 3 jaar maar dat wil er bij haar even niet goed in want feest is feest. Maar ze is gelukkig van 3-9 dus zo lang hoeft ze niet meer te wachten.

@ Inge en Danielle naar delft is max 20 min met de auto dus dat wordt hem niet.

@ Danielle ze is ineens weer gaan slapen 's middags. Ze trok het niet meer om wakker te blijven dus ze slaapt weer 1.5 a 2 uur 's middags en ik moet zeggen ik vind het ook wel lekker hoor enne 's avonds om 19.00 is het ook stil tot 7.00 de volgende morgen.

Groetjes,

Michèle


#12

Als ze eerder wakker wordt (omdat ze weet dat het een bijzondere dag is) heb je grote kans dat ze niet merkt dat je haar iets eerder op bed legt. Onze zoon hebben we ook wel een wakker gemaakt (vb kwartiertje eerder) en dan is hij nog niet echt uitgeslapen en gaat hij wel eerder slapen als dat nodig is. nu kan ik me ook goed voorstellen dat je haar niet eerder wakker wilt maken, omdat ze een lange dag voor de boeg heeft, maar misschien slaapt ze inderdaad in de auto nog. Heel veel plezier op de bruiloft en natuurlijk (nog meer) geluk gewenst!

borstvoeden.info Tickers

borstvoeden.info Tickers


#13

@ Mooie zoon Morgan is op het moment meestal om 6.30 wakker soms zelfs om 6.00 dus grote kans dat ze inderdaad om 11.00 slaapt. Ook omdat ik om 10.00 wegga voor mijn haar en make up dus ze ziet niemand tot na haar slaapje dus dan heb je kans dat ze de spanning want minder voelt, was alles nou meteen hier gedaan was het anders geweest denk ik.

Groetjes,

Michèle


#14

Neem (of laat iemand meenemen) je buggy mee en stel dat ze moe is…laat dan iemand ff met haar rondwandelen dan kan ze in de buggy ff slapen.
Past vast wel bij iemand in de auto.

Gr, Danielle


#15

@ Danielle goede tip, helemaal niet aan gedacht. Stom he, maar ik kan hem inderdaad zo in de auto gooien. Mijn stiefvader huurt een auto enne hij weet dat hij niet met een fiat 500 aan moet komen

Groetjes,

Michèle


#16

pin je eigen niet te veel vast op die middagslaap thuis…lukt het, dan doen maar stel dat ze toch wat kriebels heeft of ze voelt wat spanning dan laat de dag gewoon lopen hoe het gaat…ennu…als een kind moe is dan slaapt het wel…desnoods met een tuut bij iemand op de arm!

Gr, danielle


#17

@ Danielle oh dat doen we ook niet, maar we hebben zoiets we proberen het en anders pech dan slaapt ze de dagen erna maar bij.

Groetjes,

Michèle


#18

Ik zou het inderdaad gewoon proberen. Niet te veel druk op leggen, want dat voelt ze dan natuurlijk. Maar dan doen jullie ook helemaal niet.

En als ze niet wil slapen om 11.00, dan gewoon 12,00 nogmaals proberen en al is het dan voor 1 uurtje, heeft ze toch slaap gehad. En er zijn toch veel indrukken die dag. Ze zal het best wel volhouden. Het slapen halen ze wel weer in.

<img src=“http://lb3f.lilypie.com/jXGZp1.png”" border=0>

<img src=“http://lb1f.lilypie.com/jNljp2.png”" border=0>


#19

@ Saro we moeten alleen om 10.50 in het ziekenhuis zijn de volgende dag maar daarna kan ze weer slapen

Groetjes,

Michèle


#20

O ja dat is ook zo.
Hebben jullie eigenlijk een groot feest 's avonds? Want echt uitslapen zal er dus niet helemaal inzitten? Slaapt Morgan thuis of gaat ze logeren?

<img src=“http://lb3f.lilypie.com/jXGZp1.png”" border=0>

<img src=“http://lb1f.lilypie.com/jNljp2.png”" border=0>