Onze zoon trekt steeds zijn slaapzak uit. Nu had ik er een veiligheidsspeld aangedaan (aan het lusje van de rits en dan door de slaapzak gehaald), maar hij heeft net zo lang geprutst tot hij de speld los kreeg. Deze lag dus vanmorgen open in bed. Dus die doen we er ook maar niet meer aan. HIj ligt nog in zijn ledikant en wil bij het slapen gaan het dekbedje niet over. Daarom doe ik hem de slaapzak aan, want op zijn kamer is het kouder dan buiten zeg maar. En met die strenge vorst was het maar 8 graden (wel verwarming aangedaan naderhand, maar toch).
Mijn vraag: wat doen jullie? Wel of geen slaapzak en hebben jullie nog tips om deze vast te maken? Ik “klap” de rits al naar binnen, maar die heeft hij er zo uit.
Op toch maar zonder slaapzak in bed in de hoop dat hij de deken over wil (hij gaat namelijk standaard andersom in bed liggen met zijn hoofd op de deken. Ik heb geprobeerd een kussen in bed te leggen, maar dat is veel te groot voor in het ledikant.
Alle tips zijn welkom!