Gister was Aaron ziek…lag veel op de bank en pakte steeds het witte kleine kussentje om zijn hoofd op te leggen.
Zo heeft ie 2x geslapen op de bank.
Gisterenavond zei Vriendlief : wil je het kussentje in bed hebben (hij si verkouden dus iets hoger is wel fijn) en Aaron zei “ja”.
Dus vannacht heeft ie (echt goed) op het kussentje geslapen.
Maar het is zo’n klein ding van 30 cm breed denk ik en 15 cm hoog dus ik denk dat als ie draait dat zijn hoofd er al vanaf valt.
Al onze kussen die achter het schot liggen wil ie niet want die zijn te bol/groot…van alles maar zo’n klein ding wil ie wel.
Waar kan ik anders een fatsoenlijk kussen halen wat lekker plat ligt en dus geen bollend kussen is.?
Ik merk de laatste tijd dat ie zijn knuffie onder zijn hoofd legt als ie in bed kruipt dus misschjien wil ie voortaan wel gewoon een kussen.
Gr, Danielle