Hoi,
Wie kan mij helpen? Mijn dochtertje is zeven en een half maand en heeft heel veel moeite om in te slapen. Ik heb al vanalles geprobeerd maar niets werkt.
Onze dokter heeft ons de raad gegeven haar gewoon te laten wenen, maar ze wordt zo histerisch dat ik dat helemaal niet over mijn hart krijg. Hij zegt dat we de deur achter ons moeten dicht trekken en dat we vooral niet meer naar boven mogen gaan tot dat ze slaapt. Ik heb het één keer geprobeerd en na een half uur was ze nog aan het wenen. Niet te doen. Ik heb zo iets van hoe kan zij nog rustig worden, als ze zit te snikken en snakken.
Ze vecht zo om maar niet in slaap te vallen, ook overdag is er geen huis met haar te houden. Vanaf het moment dat ze voelt dat ze moe aan het worden is wordt ze onrustig.
Groetjes













