… nee niet van Dion, die slaapt als een roosje (natuurlijk heeft hij wel eens een nachtje dat hij wakker wordt of dorts heeft enge droom of ziek is)
hij sliep door met 9 maanden, tot 8,5 maand nog s’nachts mijn bed uit voor een borstvoeding (in het begin 3 keer toen een hele tijd 2 keer en toen 1 keer) toen ik de bv had afgebouwd en hij ging overdag ook steeds meer vast voedsel eten sliep hij door en is nu net 2 jaar geworden.
Maar ik beb mijn slaapritme nog steeds niet terug van voor de geboorte van Dion.
Ik ga morgen naar de huisarts om slaappillen vragen, ik slaap wel in maar wordt na 3-4 uurtjes wakker en dan slaap ik in een soort waakstand zeg maar en wordt van alles en nog wat wakker, ik slaap wel maar niet diep en het voeld alsof ik gewoon wakker ben, ik noem dat “waakstand”
(jullie kennen het vast wel van dat jullie kindjes nog baby’s waren)
Het lijkt me zo heerlijk als ik eens een paar nachtjes kan bijtanken en dat ik kan zeggen; goh wat heb ik lekker geslapen vannacht, ik hoop dat slaappillen mij een duwtje kunnen geven om gewoon te kunnen slapen en in de hoop dat mijn dag nacht ritme weer op de rit komt.
Ik ben zo uitgeput en moe. ik kan nu niet meer functioneren overdag, heb me 3 weken geleden ziek gemeld op het werk maar het gaat nog steeds niet beter.



