Ik heb het vandaag inderdaad ook gevolgd. Elke keer kwamen er nieuwe feiten bij in dat nieuwsbericht.
Er moet toch haast wel iets mis zijn in je hoofd en hart als je hiertoe in staat bent?! Wat dat betreft had zo’n onderzoek in het Pieter Baancentrum geen zin gehad, zonde van het geld en de tijd, je weet zo al dat er iets schort!
Alleen jammer dat je zo’n rapport per se nodig hebt om iemand tbs te kunnen geven.
Ik vraag me bij dit soort misdrijven altijd af hoeveel spijt de dader heeft op het moment dat de strafeis genoemd wordt. Als ik na zo’n toestand 12 jaar tegen me hoorde eisen, ging ik meteen rekenen, me realiseren dat ik tot tegen mijn 40e (want ze is nu 26) achter slot en grendel zou zitten en dat alle familie, vrienden en kennissen dan leuk gezellig gesetteld zijn in die periode en ik heb niks als ik weer buiten de gevangenispoort sta.
Zou er dan nu echt niks door haar heen gaan als ze zo rekent en zich dat realiseert? Zou ze niet denken “spijt als haren op mijn hoofd!!!”.
Groetekes, Sje