Seth opgesloten!


#1

O, vandaag zat Seth opgesloten, en ik moet het echt even kwijt!

Ik ging een luier buiten leggen, en stond net met 2 voete buiten, en de voordeur klapte achter me dicht! Ik was buiten zonder sleutel, en Seth binnen.
Mijn vriend was op zijn werk, en was zijn sleutel vergeten, en de buren die een sleutel hebben, die waren er niet.

Lichtelijk in paniek was ik dus al!!
Ook om het feit dat Seth ergens in huis heen was gelopen, en ik kon hem niet meer zien. Voor het keukenraam stond ik hem te roepen, zodat hij niets ergs zou doen. Gelukkig had hij alleen zijn speen en knuffels gepakt van de eettafel en kwam toen keurig naar de keuken, zodat ik met hem kon communiceren.
Maar wat moest ik nu?!
Ruitje ingooien? 112 bellen?..

Mijn vriend gebeld met de telefoon van de buurvrouw, en overlegd. Eerst een slotenmaker gebeld, maar dat zou 3 kwartier duren:O
Mijn vriend belde terug: 112, moest ik bellen, zei een collega.
Dus ik 112 gebeld, en ja hoor de brandweer kwam, gelukkig.

Ondertussen probeerde ik Seth bezig te houden, met kleine opdrachtjes, waar zijn je ogen? ed. Maar die begon het wel een beetje zat te raken, en ik stond echt te shaken buiten!!
Gelukkig kwam de brandweer, en heeft een ruitje uit de deur gebroken, en na een lang half uur kon ik eindelijk weer bij Seth, die al wel 5 minuten keihard lag te krijsen!!

Echt mijn hart brak gewoon…
Ik ben er nog steeds niet helemaal van bijgekomen, en moet weer bijna huilen als ik er aan terug denk.
Was vanavond op een bbq, maar had niet echt het idee dat ze daar begrepen hoe het voelde (mensen zonder kinderen), dus ik moest het echt even aan jullie kwijt!

Liefs, Anne

Lilypie Second Birthday tickers


#2

Ach wat zielig voor Seth en voor jou. Vind dat je het echt goed gedaan hebt zo hoor. En je niet schuldig voelen hoor. ik zou ook in paniek zijn geweest.

Liefs


#3

Oh meid, wat een ellende. Kan me voorstellen dat je stevig geschrokken bent! Pffffffffff…

Inmiddels kunnen onze meiden de voordeur weer voor me opendoen als die dicht zou klappen maar nog steeds draai ik de knip op de deur als ik even iets in de container moet gooien. Zo kan-ie nooit dichtklappen achter mijn rug.
Ik heb mezelf dat aangewend in de babytijd en die gewoonte krijg ik er niet meer uit. (Handig als ik ooit oppas-oma ben voor kleinkindjes. Haha!).

Groetekes, Sje


#4

Wat een schrik! Nou, ik kan me voorstellen hoe je je voelde zeg!
Gelukkig dat Seth wel al opdrachtjes doet, scheelde weer!
ik heb het ook al een keer gehad, maar gelukkig had mijn buurvrouw wel de sleutel en was ze thuis, maar toch…Brrr, moet er niet aan denken!

Nou meid, ff bijkomen en weer verder gaan! later kan je er om lachen!
Als Seth 18 is of zo…

liefs, Marloes


#5

oooch meis! ik zou me ook helemaal lam schrikken!! gaat het nu weer een beetje??
jeetje ik herken wel wat je schrijft, gelukkig was bij ons papa wel thuis maar ik stond op het balkon en had de deur dichtgedaan, had rico de knip onder bij de deur in het slot geschoven, ik denk K***!!! gelukkig kwam rijco toen op dat moment al binnen, (die kwam van de wc af) want rico liep al naar de laptop toe.
Papa lag in een deuk maar ik dacht echt: ooh my god, stel dit was gebeurd als jij er niet was! ik had er niet bij nagedacht dat rico mij kon buitensluiten ik doe nu zelf de voordeur altijd op de knip als de deur al open is zodat hij niet dicht kan vallen. omdat papa dit namelijk ooit was vergeten en toen een raampje moest ingooien. Rico en ik waren toen niet thuis.
maar ik begrijp dus wel hoe je je voelde, alleen bij jou was het 10x zo erg! gelukkig heeft seth niks gedaan wat gevaarlijk was…je moet er toch niet aan denken zeg…
maar je andere buurvrouw (niet die van de sleutel) was gelukkig wel thuis dat je je vriend kon bellen.
ik hoop dat je van de schrik bekomen bent want ik denk dat je stijf stond van schrik.

<a href=“http://lilypie.com”>[img]http://lilypie.com/pic/100613/zL2b.jpg" alt=“Lilypie Tweede Pic” width=“100” height=“80” border=“0” />[img]http://m2.lilypie.com/dDvRp2.png" alt=“Lilypie Tweede Ticker” border=“0” /></a>

Gewijzigd door - MamavanRico op 21 Jul 2010 08:22:36


#6

Jeetje meis wat een ellende. Kan me heel goed voorstellen hoe geschrokken je moet zijn geweest. Ik zou precies hetzelfde hebben gehad en ik vind het ontzettend knap dat je nog zo rustig bent gebleven. Ondanks dat je van binnen natuurlijk stond te shaken. Je hebt het prima aangepakt en gelukkig is alles goedgekomen. Ik heb mezelf echt aangewent vanaf het moment dat Tim er was een sleutel mee naar buiten te nemen. Een gelukje nog dat het mooi weer was en je niet in de regen hoefde te staan

Groetjes,
Sandra

Lilypie Derde Ticker


#7

Bah, da’s schrikken! Goed aangepakt hoor, heel boelkloedig Heeft Seth er last van gehad nog of was hij snel weer rustig?

Groetjes,
M

Lilypie Derde Ticker


#8

Jeetje meid, wat een schrik! Kan me voorstellen dat je stond te shaken. Gelukkig is alles goed afgelopen.

liefs


#9

He gatver zeg ik snap je helemaal. Ik hbe altijd mijn sleutel in mijn hand maar ik heb al wel een paar keer om moeten lopen omdat morgan de haken op de deur gedaan had toen ik vlees uit de schhur pakte en dan ben ik al van oh als er maar niks gebeurd.

Groetjes,

Michèle


#10

He getver wat een verhaal zeg! Wat een paniek!


#11

Gelukkig was Seth inderdaad weer snel rustig, en wilde eens even uitgebreid bij de brandweermannen kijken
We moesten snel erna weg voor een bbq, en ik twijfelde nog of we dat wel moesten doen, maar hebben het toch gedaan, om maar gewoon door te gaan. Heb verder niet het idee dat hij er echt last van heeft gehad, maar miscchien komt het nog?

Ik moet zeggen dat ik nog steeds niet van de schrik gekomen ben, en dat mijn hart weer in mijn keel klopt als ik er over denk, maar dat zal vanzelf wel minder worden, hoop ik!

Normaal leg ik altijd de mat tussen de deur, en dan kan hij ook niet dicht, maar nu stond ik alleen net met 2 voeten buiten, om een luier om het hoekje te leggen. Helaas, een ongelukje zit in een klein hoekje!

Wel fijn is dat onze vereniging van eigenaren de kosten van de deur vergoeden

Liefs, Anne

Lilypie Second Birthday tickers


#12

Idd wel heel fijn dat de deur gewoon vergoed wordt.

Groetjes,
Sandra

Lilypie Derde Ticker


#13

oooh wat schrikken zeg! Wel erg knap van je hoe je het hebt aangepakt!
Ik kan me helemaal voorstellen hoe je je gevoeld hebt.
En inderdaad erg fijn dat de kosten vergoed worden!

groetjes
Ineke

Lilypie Eerste Verjaardag Ticker


#14

Wel tof dat Seth in ieder geval nu echte brandweermannen in actie heeft gezien Nee, zonder gekheid, heftig hoor. Maar Seth zal er vast niet veel last meer van krijgen joh. Denk ik.

Groetjes,
M

Lilypie Derde Ticker


#15

Ow kan me je paniek helemaal voorstellen en al helemaal als ze ook nog gaan krijsen, maar je hebt het top opgelost

Liefs Michelle

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Second Birthday tickers


#16

Er zijn kleine kluisjes met een cijferslot die je moet verankeren aan de gevel en dan het liefst achter een struik of iets anders en een beetje hoog monteren zodat het niet makkelijk gekraakt kan worden (maar ook weer niet zo dat je het kan zien)
Alleen jij en je man weten ervan en in geval van nood … ben je zo gelukkig dat je z’n ding hebt.
Er zijn ook mensen die een sleutel onder een bloempot hebben liggen hahahahaha.

Maar wat erg zeg ik moet er niet aan denken dat het mij zou gebeuren en als ik jou was zou ik effe een lekkere slagroomtaart naar de mannen van de brandweer brengen.

Groetjes


#17

Akelig! Bij ons ben ik ook altijd bang dat de voordeur dicht valt. Wij hebben geen achterom, je moet via de voordeur of de garage het huis in. En onze buren hebben geen sleutel nog…Ik moet er ook niet aan denken dat Eva alleen in huis is! Je hebt het goed aangepakt hoor! Enne…wel weer lief dat Seth naar de stoere brandweermannen is gaan kijken!

Groetjes Rainbow, trotse mama


#18

Jeetje kan me voorstellen dat je je rot geschrokken bent, en wat goed
van je dat je 112 gebelt hebt. Hopelijk ben je een beetje van de schrik
bekomen.

Gr Patries


#19

Ik heb even voor je gezocht op internet.


ze zijn van Masterlock en worden ook gebruikt in de thuiszorg bijvoorbeeld dat er altijd iemand naar binnen kan.
Ze zijn 30 euro, goedkoper dan een ruitje vervangen hihhhhihhi

Gewijzigd door - vlokje03 op 21 Jul 2010 21:50:19


#20

Oh … vreselijk … de nachtmerrie van elke moeder …