Saro is bevallen!


#1
quote:
Daar ben ik dan meiden......en echt het is geen 1 april grap..ik ben vanochtend om 09.03 bevallen van een dochter! Ze heet Megan, 50 cm en 3405 gram. De bevalling was kort maar krachtig, pfff (net als deze meldtopic trouwens)

Echt ongelofelijk, zo zit de kleine nog in je buik en nu ligt ze lekker de slapen in mijn armen.
Het hele bevallingsverhaal volgt nog, maar het is in ieder geval natuurlijk gelukt en ik ben vanmiddag ook alweer thuis gekomen!

Megan slaapt op dit moment vnl, wil nog niet drinken, want ze is af en toe erg misselijk.

Toch een 1 april kindje…ze had vandaag al lachstuipjes dus ze houdt wel van een dolletje!!!
gr.Saro


Saro, ik las het in je meldtopic: GEFELICITEERD!

We zijn ontzettend nieuwsgierig naar het verhaal, maar dat komt dan nog wel Wat heeft je meisje een mooie naam gekregen. Een zoon en een dochter, super.

GENIETEN!

Groetjes,
M


#2

Gefeliciteerd met je dochter!
Groetjes Nancy

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers


#3

Saro, van harte gefeliciteerd met jullie knappe kleine dame, Megan! Lekker genieten met z’n viertjes!

Groetekes, Sje


#4

Nogmaals gefeliciteerd meid! Echt geweldig!

Lekker genieten met z’n vieren, heerlijk!



#5

Oh gefeliciteerd enne wat vlot nog joh. Megan geweldige naam mijn nummer 2 op mijn lijstje na Morgan

Lekker genieten met zijn 4tjes.

Groetjes,

Michèle


#6

Gefeliciteerd met jullie dochter Megan. Prachtige naam zeg. Maar misschien moeten we de meldplicht toch eens aan gaan passen want die baby’s vliegen eruit op het moment geloof ik.
Geniet lekker van je dochter.

groetjes Ramona



#7

Jeetje dat is ineens heel snel gegaan. Zo zie je maar, marmama 4 cm ontsluiting en jij toch nog eerder bevallen.

Gefeliciteerd met jullie dochter.

Ik vind het een erg mooie naam en wens jullie ontzettend veel geluk toe met zijn viertjes.

Groetjes,
Sandra



#8

jee wat goed! dit is toch geen 1 april grap he Mriek?
hee maar superleuk!! ik weet de naam nog niet???
gefeliciteerd lieverd!! geniet er lekker van met zijn 4tjes!


#9

In haar meldplichttopic staat de naam Inge.

Maar ik zal je helpen ze heet Megan.

Groetjes,
Sandra



#10

oh meid, gefeliciteerd!!! Echt, wat een super mooie naam!! Geniet ervan meid, met jullie viertjes, en geef Dani ook maar even een dikke knuffel, hij heeft ook wel wat te verwerken, de grote broer!!!

Meid, een hele dikke knuffel!!!

liefs woezel

Lilypie Third Birthday tickers


#11

Jeetje meid, gisteren schreef je nog dat je niet dacht dat je kindje eerder zou komen en nu is ze er al! Die houdt inderdaad van een geintje, zomaar stiekem geboren worden zonder melding, hihihi. Wat een lieve naam joh, Megan! Heel erg leuk! En een meisje, geweldig. Wist je dat vooraf al?

Ik ben heel benieuwd naar je bevallingsverhaal, maar ga maar lekker even uitrusten nu met je schatje Megan!

Goh en nu Marmama! Zet 'm op! Die baby’s vliegen er inderdaad allemaal snel uit zeg, de 10-dagen meldtopics hebben tegenwoordig helemaal geen zin meer! Ik heb jullie tenminste 13 dagen in spanning gelaten, hahahaha!

Groetjes Rainbow, trotse mama


#12

Wauw weer zo’n snelle baby,
Van harte gefeliciteerd met jullie dochter Megan!


#13

Owww wauwww weer een snelle baby!

Van harte gefelicteerd! en wat een prachtige naam!

Liefs, Melanie


#14

gefeliciteerd!!! Hele mooie naam ook!

groetjes
Ineke

Lilypie Second Birthday tickers


#15

Wat leuk, ook een 1 April kindje Net als onze Sylvie
Van harte gefeliciteerd!!! En heeeeeeeeeeel veel geluk samen
En wat een mooie naam, Megan. Super hoor!! Lekker genieten!!

Groetjes Hanna, trotse mama van Sylvie


#16

Onze dochter is van 3 april en morgen wordt ze dan AL 8 !

Hartelijk gefeliciteerd met de kleine dame met prachtige naam. Dat jullie maar heerlijk van elkaar gaan genieten want voor je het weet zijn ze dus al zo ineens 8 hahaha.

Heel veel geluk samen !

Elke minuut die je je druk maakt om je verleden gaat af van je toekomst!


#17

Van harte gefeliciteerd! Heel veel geluk met z’n vieren!

Groetjes Natasja

Lilypie First Birthday tickers


#18

Gefeliciteerd met jullie dochter!!

Heeft ze al een beetje gedronken?

Veel geluk met z’n vieren.

Liefs Shirley


#19

Gefeliciteerd met jullie dochtertje! Geniet van deze bijzondere tijd!!


#20

Hey meiden, thanks voor al jullie lieve berichten!!
Megan ligt nu lekker even bij papa, dus mama heeft even tijd om jullie verder te informeren.
Want jeetje wat kan dat inderdaad ineens snel gaan.
Ik had al sinds woensdag volgens mij af en toe wat krampen in mijn buik, maar dacht eigenlijk zelf dat het meer mijn darmen waren.
Op donderdagavond had ik 's avonds ongeveer om de 15-20 minuten wat kramp. Dacht dit kunnen of voorweeen zijn of het gaat beginnen. Om een uur of 2300 lekker gaan douchen en toen naar bed. Krampen waren over, dus was toch niets dacht ik.
Toen werd ik rond 3uur/half 4 wakker en het leek wel of ik een beetje urine was verloren. Niet veel, maar wel iets. Ik naar de wc en gelijk wat opgevangen. Toen zag ik al dat het er niet echt als urine uitzag, maar een beetje roze. Ook waren de krampen weer terug gekomen, ongeveer om de 10 minuten en heel snel ging dat naar de 5 minuten. Ik mijn man wakker gemaakt en toen het om de 5 minuten bleef het ziekenhuis gebeld om te overleggen wat te doen. Zij vonden het toch wel verstandig als ik even langskwam. Snel mijn schoonmoeder gebeld om thuis bij Dani te blijven en rond 0500 zijn wij naar het ziekenhuis vertrokken. In de auto kwamen de weeen al sneller op elkaar, ik denk wel om de 3 minuten. Ze waren nog wel goed vol te houden.
In het ziekenhuis werd het vocht gecontroleerd en het was idd vruchtwater. Gelijk aan de CTG en toen gingen zij weer weg. In het ziekenhuis kijken ze dus niet gelijk hoeveel ontsluiting.
Om een uur of 07.30 werd het wel heel pijnlijk allemaal en wilde ik echt even gaan staan ofzo. Ik lag aan CTG en kon dus geen kant op.
Toen de verpleegster kwam wist ik echt niet meer hoe ik het had. Ineens werd het zo heftig, zij snel kijken en toen bleek ik 6 cm te hebben. Heel snel daarop volgde mijn persweeen al, die ik natuurlijk moest wegpuffen, wat overigens niet echt lukt. Na ongeveer 30/45 minuten keek ze opnieuw en toen had ik volledige ontsluiting…pfff wat een opluchting was dat zeg. En 27 minuten later is ze geboren om 09.03. Helaas wel met een knip, maar ach.
Dus jeetje wat een verschil met de bevalling van Dani en wat ben ik blij!
Aangezien het met mij en Megan allemaal erg goed ging mochten we 's middags al naar huis. Had nog wel iets eerder gekund, maarh het was zo druk op de verloskamers dat het even duurde voordat ze Megan en mij helemaal hadden nagekeken, ik moest ook nog even plassen voor ik weg mocht en ze moesten mijn dossier nog maken.
Dus vrijdagmiddag om 15.00 was ik al weer thuis met ineens een dochter in mijn armen. Echt gek hoor, maar wel fantastisch!

Kraamtijd verloopt tot nu toe erg goed. Natuurlijk wat weinig slaap, maar over het algemeen is Megan erg rustig (maar ze is ook nog maar 1,5 dag haha, dus dat kan nog veranderen) en sinds vanochtend heeft ze ook al een paar keer goed gedronken aan de borst.

Nou ga weer even mijn dochter bewonderen, hihi!

<img src=“http://lb3f.lilypie.com/jXGZp1.png”" border=0>

<img src=“http://lbdm.lilypie.com/BrRnp2.png”" border=0>