Joey is al sinds het voorjaar 2010 ovrdag zindelijk. Met een kleine terugval is dat helemaal goed nu, al heeft hij nog wel eens een paar druppels in z’n broek als hij niet los kan komen uit zijn spel of de tv om even naar de wc te gaan.
Ik vind het onderhand wel tijd worden om ook 's nachts zindelijk te worden, maar hij heeft zijn luier 's morgens nog helemaal nat. Niet een klein plasje, maar die luier hangt echt met zo’n buil tussen de benen
Hij krijgt voor het slapengaan nog een half bekertje ranja, en drinkt overdag ook niet overdreven veel ofzo. Hij gaat om 6 uur naar boven en ligt er dan rond kwart voor zeven in. Meestal slaapt hij tot half 9 's morgens en dan is die luier dus helemaal vol. Hij word ook wel eens tussen 6 en 7 uur wakker, en dan is die luier niet minder vol… Betekend dit nu dat hij de hele nacht in zijn slaap gewoon plast? En dat hij er nog niet aan toe is die luier uit te laten? Of moet ik gewoon beginnen, en een nat bed riskeren? Wat zouden jullie doen?
Groetjes Anouk