M’n kleine meiske van 14 maanden heeft, hoogstwaarschijnlijk, het RS virus. Heel vervelend, want ze moet veel hoesten en slapen gaat zo moeilijk.
Volgens de dokter kon ik beter stoppen met de Fluimucil en gaan puffen met Seretide en Balsoclase geven.
Heeft iemand tips ter verlichting van haar hoest als gevolg van dat RS virus?
RS virus
Hoop dat het allemaal goed is gekomen met je kleine lieverd. Het is geen pretje om je dochter zo ziek te zien.
Gewijzigd door - Rapunzel Amsterdam op 21 Apr 2009 16:14:45
mijn dochtertje heeft de week voor kerst in het ziekenhuis gelegen met het RS-virus. Op dit moment zit ze nog steeds met de naweeën. Dus goed in de gaten houden !!!
Marleen (trotse mama van Fréderique)
lon1306
#4
Hoi,
Hoesten kan je niet stoppen wel kan je de keel verzachten door bijv een zoet smakende thee te geven. hier drink mijn dochter altijd avondmelange van de ah.
En ik denk dat het tijdelijk puffen verstandig is het geeft betere verlichting doordat het de luchtwegen wat breder en toegankelijker maakt.
veel succes en groetjes
lon106