Rens vandaag lekker op dreef was


#1

Vandaag was weer zo’n dag dat ik 's ochtends al zoiets had van wanneer is het 19.00 uur dat Rens lekker naar bed kan.
Hij heeft drie keer z’n beker drinken door de kamer heen gemikt, z’n brood met hagelslag overzichZelf en de vloer heen gegooid en tot overmaat van ramp heeft hij heel de douche ondergescheten n wilde dat daarna even over de muur uitsmeren.
Sowieso was hij heel de dag niet te genieten en zat overal aan wat hij niet mag.
Bleh echt om gek van te worden. nou heb ik best wel veel geduld met hem, maar vandaag was dat toch echt op. blij dat ik morgen weer mag werken. Zou hij nu echt al last hebben van de ppt?

groetjes Ramona

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers


#2

Vervelend!!! Ja hoor, de PPT is ingetreden. En het wordt alleen maar erger Nee, zonder dollen … het is zeker het begin hoor. Maar gelukkig gaat het met ups en downs, dus wedden dat 'ie vandaag weer heel lief is?

Groetjes,
M

Lilypie Derde Ticker


#3

Indd de peuterpuberteit

Komt gelukkig bij vlagen, net als de sprongetjes althans hier wel. En nog niet overdreven erg (klop klop)

Liefs Michelle



#4

Zulke dagen hebben wij hier ook hoor… Hoort er bij…

Als Noah overdag heeeeeel lief is geweest, en ik niks met hem te doen heb is hij savonds oervervelend… En anderssom ook.

Vaak is ie het vervelenst als papa thuis is!! Dan houdt ik me ook maar afzijdig, want dan kan ik niets goed doen, en ben ik toch maar aan het mopperen op hem!

Is hij vandaag weer lief??

Liefs, Melanie


#5

Vandaag was hij superlief bij de oppas. Maar dat ken ik wel van hem, de kuren bewaard hij voor thuis. Gelukkig heeft hij niet veel van dit soort dagen want meestal is hij hartstikke lief.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers