Oh joh, hier ook zo’n allesvreter… om er zat van te worden.
Alles vrat ie op, zelfs potgrond uit een plantenbak! De smeerkees. Nu is die plant ondertussen wel weg, maar toch.
Het is bij Jens nu wel over. Maar daar was wel een dubbeltje voor nodig. Hij is namelijk gek op centjes, want dan kan hij het in z’n spaarpot doen en er mee rammelen, of hij doet het in zo’n kinderwinkelwagentje. Voor de rest snapt ie de betekenis natuurlijk van geld niet.
Hoe dan ook, hij was aan het spelen met een dubbeltje dat wij (stom) hadden laten slingeren. Hij blij, hij had weer een centje. En terwijl ik nog 3x zeg ‘niet in je mond’ floepte dat muntje naar achter (hij lag bij ons in bed ermee te spelen) en slikte hij het door. Daar schrok hij van! Ja ik ook, want misschien zorgt het wel voor verstopping, of zit er wat in de metalen wat er met maagzuur niet kan… dus ikke gebeld met de HA, maar alles was oké; het zou er later uitkomen via de uitgang
. 24u later ben ik het inderdaad tegengekomen in de luier.
Maar het had wel zo’n ongelovelijke indruk op hem gemaakt, dat je zoiets inslikken kan en het er weer via je poepert uit komt… Hihihi. Hij stopt vrijwel niks meer in de mond!
Nu wil ik je niet aanraden om hem een dubbeltje in te laten slikken als remedie hoor haahahahahaaa, dat zou idioot zijn.
Maar wat ze inslikken kan meestal geen kwaad. Tenzij je het hebt over schoonmaakmiddelen, medicijnen en ander chemisch spul, maar dat weten we allemaal wel ![]()

