Pacco te warm?


#1

Onze dochter ligt nu sinds bijna 2 weken ingebakerd in de Pacco. De eerste paar dagen in een mouwloze romper en daarna alleen in een luier. Maar als ik haar eruit haal, heeft ze een heel klam lichaam. Ik dek haar alleen toe met een laken, verder niet. Als ze huilt of heeft gehuild, voelt ze helemaal zweterig aan. Als ik haar voed, haal ik haar uiteraard uit de pacco en als ik haar dan aan wil kleden op de commode, rilt ze helemaal.
Heeft iemand tips? Ik wil eigenlijk wel doorgaan met inbakeren, maar die warmte is ook niet prettig voor haar.

borstvoeden.info Tickers

borstvoeden.info Tickers


#2

Nee helaas geen tips. Onze meid ligt ook in een romper in de paccodoeken en een laken erover heen. Ook zij voelt dan regelmatig wat klammig aan, maar ze heeft hier naar mijn idee geen last van.

Als ze erg aan het huilen is (wat gelukkig niet meer vaak voorkomt), maar dan haal ik haar wel altijd even uit bedje om rustig te laten worden en ondertussen ook wat te laten afkoelen.

<img src=“http://lb3f.lilypie.com/jXGZp1.png”" border=0>

<img src=“http://lb1f.lilypie.com/jNljp2.png”" border=0>