Vandaag was de grote dag. We moesten ons om 7 uur melden in het ziekenhuis. We waren als eerste aan de beurt gelukkig. Marijn kreeg zijn ziekenhuisjurkje aan, verdovingspleisters op voor het infuus en een drankje om suf te worden. Dit drankje begon snel werken, het leek wel of Marijn dronken was viel steeds om in bed. Tegen 10 voor 8 reden we naar OK. Er werd eerst geprobeerd om een infuus in te brengen maar de ader knapte dus kreeg Marijn een kapje en viel redelijk rustig in slaap. Het infuus inbreng ging wel zonder problemen dus de pleister had wel goed zijn werk gedaan.
Na een (lange) twintig minuten wachten mochten we naar de uitslaapkamer. Marijn kwam na een paar minuten bij en was toch iets overstuur maar ja logisch ze weten niet wat er aan de hand is. Na 10 minuten konden we weer terug naar de afdeling en daar ging Marijn al vrij snel drinken en ijsjes eten. Hij heeft tussendoor nog lekker geslapen en moet zeggen dat hij weinig last had. Tuurlijk was het drinken niet altijd een pretje maar dat is ook logisch als je keelamandelen verwijderd zijn.
Na de middag mochten we naar huis toe. Het drinken gaat goed en de ijsjes smaken ook heerlijk. Marijn wil zelfs eten maar ja dit mag niet dus dan maar yoghurt en pap. Hij ligt nu weer lekker te slapen en we hopen voor hem en ons dat hij de nacht heerlijk slaapt.