Nou, maar even een update van ons Oud & Nieuw na mijn vorige topic ( zie topic: Nou ja!) over kerst…
Het begon allemaal wat gespannen, omdat iedereen natuurlijk een beetje op zijn teentjes liep. We konden mijn oma eigenlijk meteen na een half uur al corrigeren, omdat Luka al een oliebol had gehad en van ons even moest wachten met nog een.
Oma vond dit blijkbaar onzin en zei 5 minuten nadat wij ‘nee’ hadden gezegd dat Luka er nu wel een mocht pakken.
Van ons dus nog niet! En dat hebben we oma meteen gezegd: wij zeggen wanneer Luka wat mag pakken of hebben.
En dat was eiegenlijk het laatste van die avond, verder ging het goed!
Mijn oma had er wel wat moeite mee, omdat het voor haar dus eigenlijk een gewoonte is maar ze snapte nu wel wat we bedoelde.
Verder vroeg ze aan ons of hij iets mocht proeven, en legde wij uit waarom hij iets niet mocht proeven. Zo was het voor oma ook duidelijker!
Kortom, we hebben een super Oud & Nieuw gehad, en natuurlijk hopen we dat dit zo blijft!