omrollen?!Noodkreet!


#1

Hoi allemaal,

Ik heb met Lucas een probleem en aangezien hij volgende week pas fysio heeft, leg ik het eerst ff hier voor, voordat ik Gabrielle (bedoel ik dus fysiotherapeute mee, niet Gaby van hier!) bel dat ze eerder moet komen.
Het probleem is dus, dat Lucas niet omrolt. Heeft het paar maanden terug sporadisch wel gedaan, maar dus echt niet meer. Uiteraard doen we het zelf bij hem, door hem op zijn zij te leggen en dan over te laten hellen. Zitten doet ie prima, staan (niet los natuurlijk) doet ie ook goed, maar dus niet rollen… Terwijl ik dus om me heen hoor, dat dat nu toch wel eens zou moeten kunnen. Als ik hoor van kindjes van zijn leeftijd die de hele kamer doorrollen en schuiven, tja dan kan ik eigenlijk alleen maar ongeruster worden. Waarom doet hij het niet!!! Ja, waarschijnlijk door de EP, maar is het inderdaad waar, dat alle kindjes van 8 maanden heel erg goed kunnen omrollen? Als ik aan Veronica denk, dan zeg ik ja zij kon het inderdaad ook ja. HELLUP!!

groetjes van een bezorgde Mo


#2

Meisie ik denk niet dat je je hier ongerust over moet zijn de een is wat sneller dan de ander jordy kan ook nog niet goed omrollen alleen naar zijn buik hij heeft 2 keer terug gedraait maar doet dat niet meer, ik ken er meer die 9 maanden zijn en niet omrollen. je kan het altijd even vragen op het cb maar ik denk niet dat je je druk hoeft te maken ze doen het waneer ze er aan toe zijn

Liefs Tries


#3

Monique,

jasper was ook laat, en nu 1 een keer gaat alles super snel…
voor de rest sluit ik me aan bij triesje

PS leuk nog een naamgenoot…

Groetjes en een knuffel
gabriella en jasper