Hoi Hoi,
Ik had van de week ook al eens de vraag gesteld over slapen en brood eten. Slapen lijkt ineens een stuk minder te worden nu, hij kan nu zowaar 2-3 uurtjes wakker zijn, maar dan moet je hem hierna niet gaan omkleden want dan is hij te moe en dus boos haha.
Ik ben nu ook een week bezig met brood. Ik heb jullie adviezen ter hand genomen, maar zonder resultaat. Ik heb geprobeerd met alleen boter, boter met leverpastei, brood in melk gedompeld, maar niks geen verbetering. Hij spuugt het gewoon weer uit en eet/drinkt dan niet.
Hij is aankomende week 7 maanden oud. Ben ik te vroeg begonnen misschien? Moet zeggen dat Twan ook wel van het makkelijke eten/drinker is, dit is ook de reden dat ik met borstvoeding gestopt ben destijds, omdat hij gewoon niet wou drinken omdat borstvoeding meer werk/energie koste en hij te weinig binnenkreeg.
Wanneer zijn jullie begonnen met brood?
Groetjes tamara







