Hallo lieve mensen,
ik weet het even niet meer. Mijn zoontje heeft al sinds ik mekan herinneren last van benauwdheid. van de huisarts kregen we het ene pufje na het andere!! We zijn hiervoor bij een ostheopaat geweest en bleek dat hij allergisch was voor melkbestanddelen. Dus wij over op de Nutrilon Pepti. Een sessie later bleek dat hij ook allergisch was voor fruit? en later weer voor mijn katten??? Na het niet meer te weten bij de kinderarts geweest en die meldde mij dat hij nergens allergisch voor was, maar gewoon steeds een verkoudheid had. Dus het ene virusje na het andere?? Hierbij dacht ik ook zo van ja, maar je kindje is heus wel een keer niet ziek???
Ik weet niet wat de doen, die kleine is nu bijna 9 maanden en gebruik nutrilon pepte. Moet ik overgaan op de gewone nutrilon??? of mijn katten wegdoen?? Geen fruit geven??
Ik weet het echt niet meer! Zijn benauwdheid gaat sinds die pepti wel veel beter, maar heeft er soms nog wel last van en als hij allergisch zou zijn zeggen ze kan hij niet nu af en toe benauwd zijn?
Volgen jullie me nog??
Nou ik weet niet wat ik moet doen. Eigenlijk wil ik overstappen op de nutrilon normaal en ook gewoon yoghurt kunnen geven etc.
heeft iemand raad of weet iemand nog een andere specialist die mij hierin kan helpen?
alvast bedankt.
gr Ikina
