Met de poes aan de wandel


#1

Ons dochtertje van bijna 3 (september) is sinds kort nogal op ontdekkingsreis, hartstikke leuk voor haar, ze geniet zichtbaar maar mama is als de dood als ze (weer) uit het zicht is van de tuin !! Ze bleef altijd netjes bij me, speelde daar waar ik ze zag of hoorde, nu loopt ze graag met andere kindjes mee zodra ze die ziet. Ze wilt ook graag met de poes aan de wandel … doet ze graag! Wij kunnen onze tuin nog niet afsluiten wegens verbouwing dus zit ik me te bedenken of het niet verstandig is om zo’n naamplaatje/polsbandje met naam etc. te bestellen. Een stukje extra veiligheid inbouwen of heeft dit geen zin?

Uiteraard hou ik ze zoveel mogelijk in de gaten maar ze zijn snel en zorgeloos … probeer ik haar duidelijk te maken dat ze in de buurt moet blijven dus wel met het buurjongetje mag praten maar niet verder weg mag lopen zonder mama. Wel dit heeft nog geen effect. Ik moet erbij zeggen dat onze buurt rustig is en ik aan het eind van een doodlopende weg woon met daarnaast een weiland en een nieuw te bouwen woonwijk. Het is dus erg landelijk gelegen en heerlijk om lekker rond te struinen. Maar goed er kunnen ook mensen lopen met verkeerde bedoelingen … daarom denk ik snel; o jee waar is ze.


#2

Zo’n identiteitsplaatje is altijd een goed plan. Wij hebben ze ook voor de meiden sinds ze zelf kunnen lopen. We doen die kettinkjes altijd om als we naar drukkere gelegenheden gaan (Efteling, markt, strand, etc.)

Groetekes, Sje


#3

Ok … mag ik vragen waar jij ze gekocht hebt Sje?

Groetjes Esther


#4

Wij hebben ook zo’n naamplaatje, met alle belangrijke gegevens!
Ik zou denk ik alleen (in jou geval zo dan) met haar naar buiten gaan!
Ze kan gewoon de tuin uit begrijp ik aan je verhaal? Dan liet ik haar denk ik niet alleen in de tuin. Want een naamplaatje verandert niks aan het feit dat ze dan toch wel weg kan lopen. En dan vind ik 3 (bijna) nog wel erg klein!

Manderijn


#5

@ Esther wij hebben voor morgan der eerste verjaardag een naamplaatje aan mijn vriendin gevraagd, Zij heeft een zilveren hartje laten maken met een diamantje erin. Op de voorkant staat Morgana en op de achterkant onze 06 nummers erin gegraveerd. Zo heeft ze geen dogtac om, maar wel een naamplaatje terwijl het meisjesachtig is zeg maar.

Groetjes,

Michèle


#6

Ik vind zo’n ketting juist wel stoer staan.
Seth heeft er ook 1, maar wil hem nooit om. Soms moet hij toch van mij

En als we inderdaad op een drukke plek zijn, bv. het strand dan heeft hij een bandje om met onze telefoonnummers.

Liefs, Anne